...a vaše ceny

Narozeninová soutěž

29. prosince 2017 v 8:55 | Karamelka
Docela mne zamrzelo, že se narozeninové soutěže nikdo nezúčastnil a v termínu soutěže tam napsala jen Ennie. Ale ta napsala, že to není do soutěže... ale napsala přání, a já se rozhodla cenu dát jí (pokud souhlasí) :) Vytvořila jsem balíček kreativ, který jste mohli vidět na fotce u soutěže plus jsem slíbila překvapení (tím překvapením je záložka).

Ennie gratuluji a děkuji, že navštívila blog v den jeho narozenin :) Doufám, že ji balíček potěší, a využije ho.

Vyhodnocení soutěže

26. prosince 2016 v 10:52 | Karamelka
Ahojky, mám tu vyhodnocení narozeninové soutěže, která skončila včera. Zajímalo mne, jak se jmenuje povídka, se kterou jsem vyhrála knihu. Druhý den jsem k soutěži umístila nápovědu. Napsala jsem autorku knihy, kterou jsem vyhrála - Kathy Reichs. Na internetu jste si mohli najít, že je antropoložkou a píše detektivní knihy... je producentkou seriálu Sběratelé kostí, tohle byla velká nápověda. Na blogu totiž můžete najít povídky na toto téma, a tak stačilo najet do této rubriky, rozkliknout si archiv a trochu pátrat.

Soutěže se zúčastnili čtyři človíčci. Jako první byla Addie, která pouze věděla, že se jedná o povídku na téma BONES. Název si nezkusila tipnout, ale přesto se dostala blíž, než někteří ostatní, kteří rovnou napsali, že soutěžit nebudou. Druhou soutěžící je PawlušQa, která také přišla na to, že se jedná o BONES povídku a zkusila si tipnout povídku Splněná přání. Bohužel to není správná odpověď. Třetí soutěžící Ann měla jednu výhodu a tu, že v soutěži byla také a pamatovala si to. Spráně napsala, že se jedná o povídku Kouzlo Vánoc, avšak napsala, že obě knihy má a žádnou nechce, ale i tohle jsme vyřešily. Napsala jsem jí a domluvila se s ní na jiné knize. Skrze Vánoce se mi sešly dvě stejné knihy přímo od autorky Kathy Reichs, jejíž knihu jsem vyhrála právě v soutěži s BONES povídkou. A tak jsem se s Ann domluvila, a knihu Svědectví kostí jí po Novém roce pošlu. Poslední soutěžící byla Denisa, která bohužel odpověděla na otázku názvem knihy, kterou jsem vyhrála, ale ne názvem povídky.

Všem soutěžícím moc děkuji za účast, také děkuji všem, co napsali přání a gratuluji Ann za výhru.

Ceny za Poznávej a bav se 1.5

17. března 2016 v 19:23 | Karamelka
A je to tu! Poslední soutěž a její vyhodnocení. Opravdu se omlouvám, že mi to tak trvalo, ale nakonec jsem se k tomu dopracovala :)) Ráda bych poděkovala všem zúčastněným a gratuluji všem, co na oslavu přišli (já vím, trochu se zpožděním děkuji). Také bych chtěla poděkovat za trpělivost, že jste nikdo na mne nenaléhal s cenami. Děkuji a letos zas ;)

Cena za Kouzla vět 0.9

14. března 2016 v 17:24 | Karamelka

Blížíme se do finále, mám tu vyhodnocenou předposlední soutěž narozeninové párty. Tentokrát se soutěže zúčastnila pouze PawlušQa, které jsem vytvořila oddělovač. Snad se bude líbit. Děkuji za účast a gratuluji k výhře :))

Ceny za Tipovačku 3.6

9. března 2016 v 17:44 | Karamelka
Vyhodnocovat Tipovačku s tří měsíčním zpožděním je docela oříšek :D Tipovačka se týkala vánočních dárků a po pravdě jsem si už nepamatovala, jak jsem to měla, ale jelikož měly zúčastněné stejné odpovědi, uznala jsem to jako správné a udělala ceny ;) Děkuji a gratuluji :))

Ceny za Soutěž 1.5

6. března 2016 v 12:04 | Karamelka

Doháním resty a mám tu další ceny z narozeninové oslavy blogu. Tentokrát to byl rozřezaný obrázek a úkolem bylo poznat, co se pod těmito kousky skrývá. Obě zúčastněné slečny uhodly skryté zvířátko ;) Gratuluji a děkuji za účast :))

Ceny za Kouzla vět 0.8

4. března 2016 v 0:45 | Karamelka
Konečně jsem se dnes v noci dostala k vytvoření cen za soutěže, které tu byly v prosinci loňského roku. Psala jsem již omluvu, ale byla jen na leden, únor utekl nějak rychle a je tu březen a já stále nemám ty ceny :D Tak jsem se do toho pustila! Mám tu dva oddělovače pro Ennie a PawlušQu za soutěž Kouzla vět. Ve větě našly skryté slovíčko koza. Nejdříve jsem chtěla udělal diplomy, ale nenašla jsem žádný hezký obrázek kozy, a tak jsem vytvořila pouze oddělovače. Snad se líbí, děkuji za účast a gratuluji :))

Ceny za Poznávej a bav se 1.4

10. února 2016 v 17:33 | Karamelka
Pustila jsem se do vyhodnocení další soutěže, u které také mohu s radostí říci, že jsem udělala ceny pro všechny zúčastněné. Tentokrát to byla soutěž, kdy jste měli tři fakta týkající se určité knihy filmu či seriálu a vy jste měli napsat, co tyto tři věci spojuje: detektiv, Baker Street (Londýn), dýmka = Sherlock Holmes. Všem gratuluji a děkuji za účast ;)

Ceny za soutěž

6. února 2016 v 10:38 | Karamelka
Povedlo se mi vyhodnotit další soutěž a udělat ceny. Po Tipovačce 3.5 byla soutěž, kdy byl rozřezán obrázek a soutěžící měli uhodnout, co se skrývá ve třech částech obrázku. Soutěže se zúčastnili čtyři človíčci a všem jsem mohla udělat cenu, neboť správně odhalili žirafu! Gratuluji a děkuji za účast :))

Cena za Tipovačku 3.5

30. ledna 2016 v 20:20 | Karamelka
Ahojky, vyhodnotila jsem další soutěž z narozenin blogu. Soutěží byla Tipovačka 3.5, kdy jsem se ptala, co čtu za knihu... z nabízených čtyř knih si správně tipla jen jedna osoba. V době, kdy tato soutěž byla zveřejněna na blogu jsem četla knihu Revival od Stephena Kinga. Jako jediná Ennie si ze čtyř soutěžících správě tipnula, a tak tu mám pro ni cenu... všem děkuji za účast :))

 
 

Reklama
Reklama