...avatárky

Zvířátka 0.3

19. prosince 2015 v 19:00 | Karamelka
Díky oslavě narozenin jsem se dokopala, otevřela grafický program a vytvořila několik avatarů. Ale jelikož se mi nechtělo nic hledat, otevřela jsem si složky se svými fotkami :)) První složkou byly fotky ze zoo ve Zlíně (první dva avatary) a druhá složka, se kterou jsem pracovala, byla zoo ve Vídni :)) Použila jsem různé akce a trochu si s tím pohrála ;) Také bych tímto článkem chtěla ukončit narozeninou oslavu, avšak soutěžit můžete do dnešní desáté hodiny večerní :)) Všem děkuji za návštěvu, účast v soutěžích, za přání... no prostě za všechno :))Zvířátka 0.2

23. listopadu 2014 v 14:20 | Karamelka
Ahojky, o víkendu jsem se trochu pustila do grafiky a udělala pět avošků :)) Ano, vím... není jich moc, ale alespoň něco, ne? :)) Udělala jsem zvířátka... ale to sami uvidíte :)) Moc se mi líbila fotka toho slona, který sedí, poslední dva avošky :)) V jednom je daný efekt a v jednom ne. Nemohla jsem se rozhodnout, který se mi líbí více, jestli s efektem nebo ne, a tak jsem si uložila oba :))

Hazel a Augustus

28. srpna 2014 v 17:06 | Karamelka

Ahojky, vytvořila jsem sedm avatárků páru Hazel Grace a Augustuse a jeden, kde je Augustus a Isaac :)) Fotky jsem vybrala z photoshootu ;) Je moc krásný a sluší jim to spolu, proto jsem nedokázala fotkám odolat. Použila jsem různé akce, i nějaké "nové".
Hazel a Augustus

5. června 2014 v 6:10 | Karamelka
Ahojky, jako první článek tu mám udělané avatary, abych Vám je představila, když jsem je použila u článků :)) Jeden jste mohli už vidět u kalendáře, ale je tu i v tomto článku :)) Mám je uložené všechny dvakrát, jednou s rámečkem, který můžete vidět u avatara u tohoto článku, a pak je mám uložené bez rámečku. Budu to střídat, takže se Vám možná bude zdát, že dávám ty stejné dokola... protože mám použité i různé akce na jednom avošku, ale ono to tak úplně stejné není ;)

Romantika

16. února 2014 v 10:52 | Karamelka

Ahojky, vytvořila jsem jednoduché romantické avatary :)) Naposledy tu byly druhého ledna, to je dost dlouhá doba... ale tak škola a tak, takže to není jednoduché no :)) Ale teď je tu mám, doufám, že se vám budou líbít ;)


Avošky

2. ledna 2014 v 0:42 | Karamelka
Ahojky, udělala avošky s knížními hrdiny. Jak jsem se již zmiňovala, na Vánoce jsem dostala čtyři knihy... navazuje to na sebe :)) Když jsem si na facebook dávala, že jsem přečetla první díl, tak jsem navštívila stránku, na kterou mě to odkázalo... našla jsem obrázky upíra a poloviční upírky, kteří v knize jsou hlavními hrdiny :)) Pak jsem si našla na stránkách autorky těch knih více obrázku. No a tak jsem udělala avošky ;)


BONES avošky

6. prosince 2013 v 18:50 | Karamelka

Ahojky, nakonec jsem udělala i avošky :D Teda jako žádná sláva, ale co už... mám prostě ty jednoduché ráda :)) Doufám, že se vám zalíbí, použila jsem různé efekty a tak ;) Jinak nevím, co bych ještě napsala :D :D

BONES avatárky

2. listopadu 2013 v 10:18 | Karamelka

Ahojky, povedlo se mi udělat kromě animací i avošky, ale ty jsem dělala jen ze svatebního dílu :)) Snažila jsem se vyhrát si a také jsem chtěla, aby byly moc hezké a já je ráda používala :)) Doufám, že se vám zalíbí... vím, moje grafika je taková... jednoduchá, ale já neumím nějaké převratné efekty a věci, ale mně to stačí :))

BONES avatary

14. října 2013 v 6:17 | Karamelka

Ahojky, vyrobila jsem dvanáct avošků ze stejného dílu, ze kterého jsou i animace ;) Snažila jsem si vyhrát a použít efekty a různé jiné věci... a takové :)) Snad se vám alespoň jeden zalíbí... a možná ještě udělám srdíčka, ale to ještě nevím, podle času no :\

BONES avošky

2. září 2013 v 6:14 | Karamelka

Ahojky, udělala jsem kromě srdíček také avošky :)) Snažila jsem si vyhrát a jsem s nimi spokojená :)) Snad se i vám budou líbit. Jak jsem koukala, už dlouho jsem nedělala avošky ani srdíčka... ale až budou dávat Kosti, tak bych mohla dělat grafiku, ale to podle času ;) Uvidíme.

 
 

Reklama