...blbůstky

Blbůstky 8.1

12. prosince 2016 v 11:58 | Karamelka
Když jsem byla ve zverimexu, koupila jsem Rokymu pěknou hračku v podobě žirafy, neboť žirafy jsou mé nejoblíbenější zvíře. Říkala jsem se, ne doufala jsem, že mu hračka chvilku vydrží, ale on je takový malý likvidátor, takže po třech týdnech... můžete se sami podívat na stav hračky, která vydržela tři týdny. Ale měl z ní radost, a to je pro mne hlavní :))

Vyřezané dýně

4. listopadu 2016 v 10:26 | Karamelka
Ahojky, letos to vyadalo, že nic vyřezávat nebudeme, neboť jsme dýně nesázeli, ale... ale naštěstí se nás zeptal jeden známý ze stejné obce, zda nechceme dýně. On je pěstuje na poli pro manželku a dceru na semínka, takže si je vydlabou a vyhodí. No a nám stačil pouze obal, takže jsme souhlasili a nakonec jsme měli pět dýní. Jednu jsme darovali a čtyři vyřezali. Nejdříve jsme měli sovu a čarodějnici, ale ty se nám rozpadli, a pak jsme dostali dýně další, tak jsme vyrobili pouze již strašidelné obličeje.

Šmoulmánie

19. září 2016 v 13:10 | Karamelka
Jako každý rok jsem si koupila blok s kroužkovou vazbou, který jsem si naplánovala polepit nálepkami Šmoulů, které jsem dostala k narozeninám. Blok jsem kupovala s kamarádem, který jde teď do prvního semestru na vysoké škole. Snažím se mu pohámat s věcmi, se kterými si neví rady, a tak jsme spolu vyrazili i do školy, kde si byl po ISIC. Kromě návštěvy školy jsme si vyřídili pár věcí a vydali se do výtvarných potřeb, kde si chtěl koupit látkovou tašku, na kterou si naplánoval nakreslit obrázek. Zmínila jsem se, že by mohl nakreslit i mně něco, a tak vzal tašek více, já si vybrala obrázek a mám tašku se Šmoulou Nešikou. Také jsem si koupila průhledný obal na telefon a polepila si ho nálepkami se Šmoulama, a tak jsem vybavena do školy ;)

Blbůstky 8.0

7. června 2016 v 11:11 | Karamelka
Jeden den, kdy bylo příznivé počasí, jsem vyrazila na zahradu. Na zahradě nám kvetou pampelišky, kvete nám jich tam hodně a já si chtěla uvít věneček. Nejdříve jsem musela pro radu, jak vlastně se to dělá... měla jsem svůj tip, ale nebyla si jistá a nechtěla jsem, aby se mi to hned rozpadlo. Nakonec mi byl kousek udělán, a já si pak věneček dodělala. Najednou jsem si připadala krásně, zavzpomínala jsem na dětství, kdy jsme s věnečky lítali u babičky... sedávali jsme na zídce a vili je. Celý den jsem chodila s věnečkem na hlavě (byla jsem doma a pracovala na zahradě). Večer můj věneček dostal k večeři králík s morčetem (bez toho provázku). Člověk si může říct, jaká je to blbost... ale tahle blbost ve mne vyvolala tolik vzpomínek na krásné nevinné časy... až se mi zastesklo.

Blbůstky 7.9

14. dubna 2016 v 17:48 | Karamelka
Když jsem projížděla na sociální síti skupiny blogů, klikla jsem si na jeden článek a uviděla to! Uviděla jsem krásný řetízek se žirafami a neodolala jsem. Klikla na odkaz u něj. Prohlížela jsem si ho. Žirafy miluji, a tak jsem si řetízek po menším přemýšlení přes internet objednala. Přišel mi asi za měsíc a jsem z něj opravdu nadšená. Tak moc nadšená, že jsem vám ho nafotila, abych se pochlubila :D

Veselé Velikonoce

28. března 2016 v 8:22 | Karamelka

Původně jsem neměla ani v plánu psát tento článek, ale včera jsem barvila vajíčka a napadlo mne to vyfotit a napsat k tomu přání ;) No nakonec jsem vybrala jen jednu fotku, ale lepší než nic ;) Takže... všem přeji krásné a veselé Velikonoce a hezký začátek nového týdne :))

Blbůstky 7.8

24. prosince 2015 v 9:52 | Karamelka
Ahojky, ráda bych Vám všem popřála krásné vánoční svátky a také šťastný nový rok (celý rok) :)) Snad najdete pod stromeček vše, co jste si přáli, a pokud ne... nebuďte smutní, ale buďte rádi za to, co máte :)) Abychom se naladili, vyfotila jsem dekorace, které máme doma... naladění vánoční atmosféry ;)

Blbůstky 7.7

19. prosince 2015 v 14:24 | Karamelka
Někteří lidé dávají narozeninové dárky do dárkových tašek, někteří je tam dávají jen tak, někteří je zabalí a dají ještě do dárkové tašky. Tak to dělají moji přátelé, zabalí a dají do dárkové tašky. K osmnáctým narozeninám jsem od kamarádky dostala úžasnou dárkovou tašku ve tvaru lva, a tak když jsem přemýšlela, čím proložit soutěže na párty, napadlo mě vyfotit tuto tašku... mám ji schovanou, protože je opravdu úžasná :))

Blbůstky 7.6

19. prosince 2015 v 11:10 | Karamelka
K narozeninám patří i narozeninová přání, a tak jsem vyfotila dvě, které jsem dostala já k narozeninám. Obě jsou od jedné kamarádky, jedno je letošní a druhé je... hm asi dva roky staré, ale to si nejsem úplně jistá. Upír je starší a je opravdu kouzelný, ten pejsek je letošní, a když přání otevřu, opravdu vyplázne jako by jazyk, na který mi udělala kamarádka dáreček i s mašlí a napsala přání :)) Je kreativní :))

Blbůstky 7.5

25. srpna 2015 v 10:45 | Karamelka


Miluji cestování a jednou bych chtěla procestovat celý svět... vím, že tohle se mi asi nesplní, ale aspoň část světa bych chtěla poznat. Přála bych si poznat jinou kulturu, jiné zvyky... přála bych si toho moc poznat, ale chybí mi k tomu prostředky.
 
 

Reklama
Reklama