...blogoví přátelé

Seznam pozastavených Affs

12. ledna 2013 v 17:52 | Karamelka

Ahojky, dávám sem do tohoto článku seznam Affs, kteří mají pozastavený blog, abych to nemusela mít v menu. Tam je místo jen pro ty, kteří na svůj blog chodí ;)


| mmissaa | Veviq | M* |

Výsledky třídění

18. března 2012 v 0:15 | Karamelka
Ahojky, tento týden tu proběhlo třídění sb...a já tu mám seznam sb, které si nechám. Někdo se sice nezapsal, ale vím, že na blog chodí, tak to nevadí :)) Sice byl na to v menu odkaz, ale stane se, že ho mohl někdo přehlédnout. Pokud bude v seznamu někdo, kdo nechce být se mnou sb, stačí to napsat pod tento článek a já nemám problém to napravit. A také musím říci, že je hodně blogů pozastaveno, ale ty si nechám všechny a uvidíme, jak to s blogy a jejich majiteli bude dál :)) Všem, co na můj blog chodí a komentují moje články, moc děkuji a vážím si toho ;)

Spřátelené blogy

Menší třídění

11. března 2012 v 11:48 | Karamelka
Ahojky, mám tu menší třídění affs. Jde o to, že v podmínkách mám, aby jste obcházeli třikrát do týdne, ale to někteří nedodržujete. Proto tu mám třídění. Pokud chcete zůstat se mnou sb, tak stačí, když pod tento článek do komentáře napíšete ano nebo usměvavého smajlíka :))

P.S. Katka se zapisovat nemusí :))

Vyhodnocení třídění

11. září 2011 v 15:24 | Karamelka
Ahojky mám tu vyhodnocení třídění blogových přátel :)) Musím napsat, že se spousta z vás nezapsala, ale když nemáte pozastavené blogy, tak je mi líto...ale prostě to tak je. Kdyby někdo nevěděl, tak třídění tu bylo týden a ve starých podmínkách bylo, že máte můj blog navštěvovat dvakrát do týdne. Takže jste měli šanci všichni!

Blogový přátelé, co zůstávají:

Pozastavené blogy

Zápis pro nové blogové přátele

4. září 2011 v 0:01 | Karamelka
Ahojky vítám vás na svém blogu. Tento článek je pro blogaře a jejich blogy, kteří by se chtěli se mnou a mým blogem spřátelit :)) Je to zápisek, kde se dozvíte mé podmínky. A pokud vám budou vyhovovat, tak se dozvíte, jak se zapsat ;) Už to nebudu dále prodlužovat...

Podmínky ke spřátelení:
  1. Budeš nejméně třikrát do týdne obcházet
  2. Pokud nebudeš chtít číst povídku, což respektuji, tak ji ani nekomentuj, protože nemám ráda komentáře tipu: ,,Moc hezká povídka. Povedla se." To tam raději nepiště nic
  3. Nepiš komentáře jako např. "Ahojky, jak se máš? Právě obcházím."
  4. Nebudeš psát vulgární komentáře.

Pokud s podmínkami souhlasíš, tak se zapiš tímto způsobem:
  1. Přezdívka
  2. Adresa blogu
  3. O čem máš blog, a jak dlouho

Mmissaa

5. července 2011 v 2:25 | Karamelka


Blog o seriálech Angel, Buffy. Naleznete zde vlastní tvorbu majitelky a spoustu fotek.

Kajuš

5. července 2011 v 2:08 | Karamelka


Její blog je o seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Najdete zde shooty herců, skupinové fotky, autogramy herců. Také můžete okomentovat skvělou grafiku majitelky a přečíst si její povídky. A můžete zahlasovat pro fotku měsíce.

Love.Buffy

5. července 2011 v 1:51 | Karamelka


Blog o seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Můžete si přečíst životopisy herců, podívat se na promo fotky, fotky z dílů, videa. Můžete se podívat na krásnou grafiku majitelky a přečíst si povídku.

Karolína

5. července 2011 v 1:34 | Karamelka


Tento blog je o seriálu Buffy. Najdete zde různé zajímavost, videa valstní tvorby i jiná videa, fotky a povídky majitelky.

Myška369

5. července 2011 v 1:17 | Karamelka


Tento blog má více zaměření. Je věnovaný vlastní tvorbě majitelky, která píše nádherné básně, přečtete si zde povídky, prohlédnete fotky herců ze seriálu Buffy, Angel, Jak jsem poznal vaši matku. Můžete se i podívat na videa a také zasoutěžit.
 
 

Reklama
Reklama