...cestou necestou

Cestou necestou 4.9

20. června 2017 v 20:22 | Karamelka
Koncem května jsme s Rokym vyrazili na procházku, na kterou jsem si vzala i Liama. Chtěla jsem si vyfotit rokyho, neboť ten den měl narozeniny. Kromě Rokyho jsem samozřejmě fotila i vlčí mák či rybník, ke kterému jsme se vydali. Den předtím jsme u rybníka potkali užovku. Chtěla jsem si ji také vyfotit, ale už jsme ji neviděli, ale aspoň jsem vyfotila žabky, kterých je kolem také dost... a než se stihly schovat do vody, některé jsem vyfotila :)

Cestou necestou 4.8

1. června 2017 v 21:06 | Karamelka
K nahlédnutí tu mám starší fotografie z procházky s Rokym. Tentokrát to není od rybníka, ale z naší druhé trasy, kterou zase tak často nechodíme, hlavně ne teď, když jsou ty vedra. Rokymu to teplo nedělá dobře, a tak chodíme jen na krátké procházky a večer na hřiště, aby se vydováděl. Tyto fotky jsou starší, když ještě nebyly horka :)

Cestou necestou 4.7

24. května 2017 v 14:10 | Karamelka
Krásně svítila u nás sluníčko, a tak jsem si vzala fotoaparát a s pejskem jsme se šly projít k rybníku. Po cestě jsem fotila nejen jeho, ale také květiny a přírodu. Když jsme dorazili k rybníku, tak to tam krásně žilo. Zpívali ptáčky, kvákaly žáby... bohužel se mi nepovedlo žádnou vyfotit. Ale krásně jsem si odpočinula, a strávila čas s čtyřnohým miláčkem.

Cestou necestou 4.6

6. dubna 2017 v 12:20 | Karamelka
Minulý týden jsem měla středu volnou a bylo i krásné počasí, a tak jsem vyrazila s Liamem a Rokym ven. Zašli jsme společně na hřiště, kde jsem mu kopala balón a on za ním běhal, ale bylo teplo a asi není zvyklý... dlouho to nevydržel a nakonec si lehl pod strom. Já si sedla vedle něj a užívala si tu společnou chvíli. Vyfotila jsem i několik fotek z našeho společného času.

Kočičky

6. března 2017 v 15:18 | Karamelka
Minulý týden jsme s Rokym byli na procházce a šli jsme opět kolem kočiček, překvapilo mne, že jsme u nich potkali první včelku. Zatím tedy byla sama, více jsem si nevšimla, ale potěšilo mne to. Říkal jsem si, že už skutečně se jaro hlásí, a že je zpět. Měla jsem s sebou fotoaparát, a tak jsem vyfotila několik fotek kočiček. Mrzí mne, že lidé to tam trhají, řežou a jedna z kočiček je poškozena skrze bezohlednost lidí. Já jen fotím, a pokud najdu na zemi ulomenou větvičku, tak si ji vezmi domů... a věřte mi, že hodně na zemi najdu, protože když jsou to menší větvičky, tak ty se nikomu nehodí, tak to nechají na zemi a hlavně uřezávají ty silnější, kde je kočiček nejvíce.

Cestou necestou 4.5

21. února 2017 v 10:02 | Karamelka
V neděli jsme se byli projít s kamarádkou a Rokym. Jelikož je teplo, vše taje a všude je bahno. Pokusili jsme se zvolit trasu, kde toho bahna nebude tolik hlavně kvůli Rokymu. To se nám i povedlo a díky tomu jsme mohli vidět kočičky, které se probouzí a to už jsou takový poslíčky jara. Těším se na jaro, až bude vše kvést a vše bude veselejší a pozitivnější, ale stejně zimu mám ráda :))

Cestou necestou 4.4

3. února 2017 v 10:38 | Karamelka

Všude sníh a přesto není teplotně zima, protože svítí sluníčko, jehož paprsky dopadají na sníh a ten se krásně třpytí. Někdy se člověk cítí jako v pohádce, jako v jiném kraji, v jiném světě. Nejraději bych se do toho neznámého rozběhla a utekla tomuto světu, ale to bohužel zatím nejde, a tak se jen díky procházkám s Rokym, ocitám v jiném světě... a pak zpět do reality.

Novoroční procházka

1. ledna 2017 v 17:32 | Karamelka
Jak jsem psala v článku minulém, dnes jsem byla na procházce s Rokym, neboť je u nás krásně bílo. Také jsem zmínila, že jsem si brala foťák. Rovnou jsem dnes fotografie roztřídila a podepsala, a tak se můžete na kouzelnou přírodu podívat i vy. Můžete se přenést do pohádky, zasnít se... odpočinout si, relaxovat ;)

Cestou necestou 4.3

21. prosince 2016 v 8:06 | Karamelka
Ještě podzimní focení krajiny... fotografie jsou z procházky s Rokym. Byla se mnou i kamarádka a vyfotila mne a Rokyho. Nemám s ním žádnou společnou fotografii kromě dvou selfie, a tak jsem poprosila kamarádku, zda by mne s ním nevyfotila. Souhlasila, a tak jsme vyrazili všichni tři společně k rybníku. Roky byl opět na volno, proběhl se a mám s ním i fotky. Chci mít vzpomínky na tuto část svého života, a tak jsem moc ráda, že nás kamarádka vyfotila :)

Cestou necestou 4.2

16. listopadu 2016 v 16:10 | Karamelka
Další procházka, kdy jsem si dovolila vzít foťák. Poslední dobou Rokyho pouštím na volno, a tak mám čas fotit, ale hlavně ho hlídám. Naštěstí když vidí, že jsem se zastavila, tak běží hned zpátky a to klidně i bez hračky, kterou bráváme s sebou. Na rybníku, ke kterému chodíme, můžeme pozorovat kachny a labutě. Někdy vezmu i pečivo a krmím je, ale to mám Rokyho na vodítko a on chce také něco... takže dostane kostičku, ale už se naučil, že sedí, a když netahá a jen kouká, tak za odměnu dostane také kostičku či piškot.

 
 

Reklama