...cestou necestou

Cestou necestou 6.2

6. srpna 2018 v 22:48 | Karamelka

Poslední dobou nemám tolik času, jak bych si přála, ale snažím se ho nějak rozložit mezi to nejdůležitější... ale ne vždy se mi to podaří, proto jsem ráda, když mohu vypnout :) Takové příležitosti mám s Rokym na procházkách. Většinou s sebou mám i Clumsyho a jen relaxuji :))

Cestou necestou 6.1

30. května 2018 v 19:42 | Karamelka
Jen, co jsem si foták vyzvedla, zkoušela jsem ho, ale bylo to už večer, takže jsem fotila spíše Rokyho a doma různé své věci, ale druhý den jsem ho vzala ven... bylo zrovna po děšti, a když se Rokymu moc nechtělo, šli jsme ven. Zkoušela jsem zachytiti kapky a jiné krásy přírody :)) Zatím se s jeho všemi funkcemi seznamuji, ale jsem spokojená... líbí se mi, jaké má živé barvy, a jak rozmaže pozadí :)

Cestou necestou 6.0

27. dubna 2018 v 10:10 | Karamelka

Procházky s Rokym se proměnili v delší, nejen protože je jaro, ale hlavně protože si to venku užíváme více... není nám zima, můžeme běhat, sledoval včelky, motýlky a je to veselejší :) Začala jsem s sebou nosit i foťák, abych nejen fotila Rokyho, ale také s snažila zachytit jaro a jeho kouzla :))

Cestou necestou 5.9

8. března 2018 v 12:04 | Karamelka
Dnes jsme se byli s Rokym projít a potěšilo mne, když jsme zahlédli náznaky přicházejího jara :) Na svahu jsem zahlédla kvetoucí sněženky, a jelikož jsem měla s sebou foťák, tak jsem si je hned vyfotila. Chtěla jsem si vyfotit nějak hezky Rokyho, a tak mám jak jeho, tak i jaro ;)

Cestou necestou 5.8

9. února 2018 v 9:54 | Karamelka
Opět u nás napadl sníh, a tak se zima stále hlásí k vládě, ale jaro už také bojuje... když jsme s Rokym byli na hřišti, všimla jsem si, že strom je obklopen kočičkami. Vrátili jsme se domů pro foťák, a pak šli zpátky na hřiště. Roky si hrál a já mezitím obdivovala přírodu a snažila se zachytit její krásu :)

Cestou necestou 5.7

28. ledna 2018 v 21:20 | Karamelka
Minulý týdne o víkendu jsme byli opět s Rokym venku a jsem ráda, že jsem si vzala i foťák, protože jsme měli možnost vidět srnky. Zahlédli jsme je na poli, a tak jsme mlčky stáli a pozorovali je. Já si je začala i fotit, a pak mi došlo, že Roky je na volno, a žeje taky vidí... rychle jsem se na něj podívala a on mi seděl u nohy, ale pozoroval je. Neměl potřebu za nimi utíkat. Hned jsem ho pochválila, dostal pamlsek a nechala jsem ho bez vodítka. Chvilku jsme srnky pozorovali, a pak se vydali domů :)

Cestou necestou 5.6

24. ledna 2018 v 10:55 | Karamelka

I když jsme si nemohli užít sněhu na Vánoce, alespoň v lednu jej máme a příroda si snad odpočine. Roky má sníh rád, a tak se snažím mu procházky prodlužovat, a já zimu mám také ráda, takže si vždy beru Liama a snažím se zachtit krásu zimy :)

Cestou necestou 5.5

20. prosince 2017 v 22:30 | Karamelka
Ahojky, minulý týden jsem byla s Rokym na hřišti a všimla si, že si příroda hraje :) Zahlédla jsem kočičky na stromě, a tak jsem se pokusila je zachytit... Liam nějak zlobil a nechtěl mi to zaostřit, ale nakonec se mi povedlo něco málo vyfotit. Kromě kočiček jsem vyfotila i šípky a bílé kuličky :)

Cestou necestou 5.4

18. prosince 2017 v 13:14 | Karamelka
Ahojky, začátkem prosince u nás byla příroda krásně namrzlá, a tak jsme s Rokym a přítelem vyrazili na procházku k rybníku. Vzala jsem si s sebou i foták, abych se pokusila tu krásu zachytit :)

Cestou necestou 5.3

24. října 2017 v 21:04 | Karamelka
Podzim jako roční období mám moc ráda nejen skrze barvící se listí, ale také protože mohu sbírat kaštany, na rybníku pozorovat první labutě a sledovat, jak se příroda ukládá k zimnímu spánku. Má to své kouzlo, a i když počasí bývá děštivé, mně to nevadí :) Jindy zase svítí sluníčko a barevné listy na stromech září již v dálce. Podzim je opravdu krásné roční období :)

 
 

Reklama