...cestou necestou

Cestou necestou 6.1

30. května 2018 v 19:42 | Karamelka
Jen, co jsem si foták vyzvedla, zkoušela jsem ho, ale bylo to už večer, takže jsem fotila spíše Rokyho a doma různé své věci, ale druhý den jsem ho vzala ven... bylo zrovna po děšti, a když se Rokymu moc nechtělo, šli jsme ven. Zkoušela jsem zachytiti kapky a jiné krásy přírody :)) Zatím se s jeho všemi funkcemi seznamuji, ale jsem spokojená... líbí se mi, jaké má živé barvy, a jak rozmaže pozadí :)

Cestou necestou 6.0

27. dubna 2018 v 10:10 | Karamelka

Procházky s Rokym se proměnili v delší, nejen protože je jaro, ale hlavně protože si to venku užíváme více... není nám zima, můžeme běhat, sledoval včelky, motýlky a je to veselejší :) Začala jsem s sebou nosit i foťák, abych nejen fotila Rokyho, ale také s snažila zachytit jaro a jeho kouzla :))

Cestou necestou 5.9

8. března 2018 v 12:04 | Karamelka
Dnes jsme se byli s Rokym projít a potěšilo mne, když jsme zahlédli náznaky přicházejího jara :) Na svahu jsem zahlédla kvetoucí sněženky, a jelikož jsem měla s sebou foťák, tak jsem si je hned vyfotila. Chtěla jsem si vyfotit nějak hezky Rokyho, a tak mám jak jeho, tak i jaro ;)

Cestou necestou 5.8

9. února 2018 v 9:54 | Karamelka
Opět u nás napadl sníh, a tak se zima stále hlásí k vládě, ale jaro už také bojuje... když jsme s Rokym byli na hřišti, všimla jsem si, že strom je obklopen kočičkami. Vrátili jsme se domů pro foťák, a pak šli zpátky na hřiště. Roky si hrál a já mezitím obdivovala přírodu a snažila se zachytit její krásu :)

Cestou necestou 5.7

28. ledna 2018 v 21:20 | Karamelka
Minulý týdne o víkendu jsme byli opět s Rokym venku a jsem ráda, že jsem si vzala i foťák, protože jsme měli možnost vidět srnky. Zahlédli jsme je na poli, a tak jsme mlčky stáli a pozorovali je. Já si je začala i fotit, a pak mi došlo, že Roky je na volno, a žeje taky vidí... rychle jsem se na něj podívala a on mi seděl u nohy, ale pozoroval je. Neměl potřebu za nimi utíkat. Hned jsem ho pochválila, dostal pamlsek a nechala jsem ho bez vodítka. Chvilku jsme srnky pozorovali, a pak se vydali domů :)

Cestou necestou 5.6

24. ledna 2018 v 10:55 | Karamelka

I když jsme si nemohli užít sněhu na Vánoce, alespoň v lednu jej máme a příroda si snad odpočine. Roky má sníh rád, a tak se snažím mu procházky prodlužovat, a já zimu mám také ráda, takže si vždy beru Liama a snažím se zachtit krásu zimy :)

Cestou necestou 5.5

20. prosince 2017 v 22:30 | Karamelka
Ahojky, minulý týden jsem byla s Rokym na hřišti a všimla si, že si příroda hraje :) Zahlédla jsem kočičky na stromě, a tak jsem se pokusila je zachytit... Liam nějak zlobil a nechtěl mi to zaostřit, ale nakonec se mi povedlo něco málo vyfotit. Kromě kočiček jsem vyfotila i šípky a bílé kuličky :)

Cestou necestou 5.4

18. prosince 2017 v 13:14 | Karamelka
Ahojky, začátkem prosince u nás byla příroda krásně namrzlá, a tak jsme s Rokym a přítelem vyrazili na procházku k rybníku. Vzala jsem si s sebou i foták, abych se pokusila tu krásu zachytit :)

Cestou necestou 5.3

24. října 2017 v 21:04 | Karamelka
Podzim jako roční období mám moc ráda nejen skrze barvící se listí, ale také protože mohu sbírat kaštany, na rybníku pozorovat první labutě a sledovat, jak se příroda ukládá k zimnímu spánku. Má to své kouzlo, a i když počasí bývá děštivé, mně to nevadí :) Jindy zase svítí sluníčko a barevné listy na stromech září již v dálce. Podzim je opravdu krásné roční období :)

Cestou necestou 5.2

17. října 2017 v 8:28 | Karamelka
Koncem září jsem vytáhla na procházku s Rokym a přítelem i Liama (svůj foťák). Vydali jsme se polní cestou k rybníku, kde lidé mají své záhonky. Někteří je využívají pro květiny, jiní pro kukuřici či brambory, a proto se dá toho vyfotit více. Tuto cestu mám ráda... když jsme došli k rybníku, líbilo se mi, jak na hladině plavaly opadané listy a hezky se to vlnilo. Mělo to své kouzlo a mě to velmi zaujalo... i když na fotce to nevypadá až tak kouzelně, líbí se mi.

 
 

Reklama