...cestou necestou

Cestou necestou 5.2

Úterý v 8:28 | Karamelka
Koncem září jsem vytáhla na procházku s Rokym a přítelem i Liama (svůj foťák). Vydali jsme se polní cestou k rybníku, kde lidé mají své záhonky. Někteří je využívají pro květiny, jiní pro kukuřici či brambory, a proto se dá toho vyfotit více. Tuto cestu mám ráda... když jsme došli k rybníku, líbilo se mi, jak na hladině plavaly opadané listy a hezky se to vlnilo. Mělo to své kouzlo a mě to velmi zaujalo... i když na fotce to nevypadá až tak kouzelně, líbí se mi.

Cestou necestou 5.1

15. září 2017 v 9:51 | Karamelka

I když ještě oficiálně nezačal podzim, na některých místech už to tak vypadá... příroda už blížící se podzim vnímá a čaruje. Mám tu několik fotek z procházky s Rokym. Těším se, až se objeví barevné listí.

Cestou necestou 5.0

29. srpna 2017 v 20:06 | Karamelka
Jednou jsem si takto na praxi vzala foťák, abych mohla fotit přírodu po cestě domů. Vzala jsem to polní cestou kolem rybníka, a poté i řeky a užívala jsem si to :) Kvetlo tam pole slunečnice, a i když byly otočené na druhou stranu, nedělalo mi problém si je vyfotit. Procházka to byla příjemná a pěkně jsem si odpočinula.

Cestou necestou 4.9

20. června 2017 v 20:22 | Karamelka
Koncem května jsme s Rokym vyrazili na procházku, na kterou jsem si vzala i Liama. Chtěla jsem si vyfotit rokyho, neboť ten den měl narozeniny. Kromě Rokyho jsem samozřejmě fotila i vlčí mák či rybník, ke kterému jsme se vydali. Den předtím jsme u rybníka potkali užovku. Chtěla jsem si ji také vyfotit, ale už jsme ji neviděli, ale aspoň jsem vyfotila žabky, kterých je kolem také dost... a než se stihly schovat do vody, některé jsem vyfotila :)

Cestou necestou 4.8

1. června 2017 v 21:06 | Karamelka
K nahlédnutí tu mám starší fotografie z procházky s Rokym. Tentokrát to není od rybníka, ale z naší druhé trasy, kterou zase tak často nechodíme, hlavně ne teď, když jsou ty vedra. Rokymu to teplo nedělá dobře, a tak chodíme jen na krátké procházky a večer na hřiště, aby se vydováděl. Tyto fotky jsou starší, když ještě nebyly horka :)

Cestou necestou 4.7

24. května 2017 v 14:10 | Karamelka
Krásně svítila u nás sluníčko, a tak jsem si vzala fotoaparát a s pejskem jsme se šly projít k rybníku. Po cestě jsem fotila nejen jeho, ale také květiny a přírodu. Když jsme dorazili k rybníku, tak to tam krásně žilo. Zpívali ptáčky, kvákaly žáby... bohužel se mi nepovedlo žádnou vyfotit. Ale krásně jsem si odpočinula, a strávila čas s čtyřnohým miláčkem.

Cestou necestou 4.6

6. dubna 2017 v 12:20 | Karamelka
Minulý týden jsem měla středu volnou a bylo i krásné počasí, a tak jsem vyrazila s Liamem a Rokym ven. Zašli jsme společně na hřiště, kde jsem mu kopala balón a on za ním běhal, ale bylo teplo a asi není zvyklý... dlouho to nevydržel a nakonec si lehl pod strom. Já si sedla vedle něj a užívala si tu společnou chvíli. Vyfotila jsem i několik fotek z našeho společného času.

Kočičky

6. března 2017 v 15:18 | Karamelka
Minulý týden jsme s Rokym byli na procházce a šli jsme opět kolem kočiček, překvapilo mne, že jsme u nich potkali první včelku. Zatím tedy byla sama, více jsem si nevšimla, ale potěšilo mne to. Říkal jsem si, že už skutečně se jaro hlásí, a že je zpět. Měla jsem s sebou fotoaparát, a tak jsem vyfotila několik fotek kočiček. Mrzí mne, že lidé to tam trhají, řežou a jedna z kočiček je poškozena skrze bezohlednost lidí. Já jen fotím, a pokud najdu na zemi ulomenou větvičku, tak si ji vezmi domů... a věřte mi, že hodně na zemi najdu, protože když jsou to menší větvičky, tak ty se nikomu nehodí, tak to nechají na zemi a hlavně uřezávají ty silnější, kde je kočiček nejvíce.

Cestou necestou 4.5

21. února 2017 v 10:02 | Karamelka
V neděli jsme se byli projít s kamarádkou a Rokym. Jelikož je teplo, vše taje a všude je bahno. Pokusili jsme se zvolit trasu, kde toho bahna nebude tolik hlavně kvůli Rokymu. To se nám i povedlo a díky tomu jsme mohli vidět kočičky, které se probouzí a to už jsou takový poslíčky jara. Těším se na jaro, až bude vše kvést a vše bude veselejší a pozitivnější, ale stejně zimu mám ráda :))

Cestou necestou 4.4

3. února 2017 v 10:38 | Karamelka

Všude sníh a přesto není teplotně zima, protože svítí sluníčko, jehož paprsky dopadají na sníh a ten se krásně třpytí. Někdy se člověk cítí jako v pohádce, jako v jiném kraji, v jiném světě. Nejraději bych se do toho neznámého rozběhla a utekla tomuto světu, ale to bohužel zatím nejde, a tak se jen díky procházkám s Rokym, ocitám v jiném světě... a pak zpět do reality.

 
 

Reklama