...cestování s Ennie

Botanická zahrada PřF MU

3. ledna 2018 v 11:06 | Karamelka
Po lesoparku jsme se s Ennie vydaly na oběd do Vegan baru, který zřídila Masarykova univerzita, a tudíž to funguje jako menza. Pak jsme se vydaly do naší milované Botanické zahrady PřF MU :) I když je momentálně zahrada taková smutná, není úplně bez života a něco se tam dá najít :)

Kamenný vrch - lesopark

30. prosince 2017 v 13:32 | Karamelka
Osmnáctého v pondělí jsme se s Ennie domluvily a oslavily společně Vánoce... samozřejmě to bylo spojené s výletem, jinak by to nebylo ono. Vyrazily jsme do lesoparku. Doufaly jsme, že bude trochu sněhu, ale to nás tak trochu minulo... ale nakonec když jsme se procházely, tak začalo sněžit a bylo to magické a senzační :)

Botanická zahrada PřF MU

10. prosince 2017 v 11:10 | Karamelka
Kromě Wilsonova lesa jsme navštívily i Botanickou zahradu PřF MU, která je námi velmi naštěvované místo. Ennie i já to tam máme rády, rády se tam vracíme a rády tam fotíme, ale nejen to... i rády tam relaxujeme.

Wilsonův les

9. prosince 2017 v 8:42 | Karamelka
Před dvěma roky to byl náš první společný výlet... a teď jsme se po dvou letech vrátily s Ennie na místo činu. Tentokrát jsme šly z jiné strany a opět našim cílem bylo vyfotografovat nějaké podzimní fotky.

Také jsme se rozhodly, že vyfotíme nějaké společné fotografie a věřte mi, že jsme se u toho dost nasmály. Vznikly velmi povedené momentky a to už nám nikdo nevezme.

Botanická zahrada PřF MU

20. října 2017 v 8:28 | Karamelka
Po procházce lesem jsme se s Ennie vydaly trolejbusem zpět do města a zaskočily si na oběd, a poté jsme zašly do Botanické zahrady PřF MU. I zahradě bylo vidět, že podzim si začíná hrát... jsem ráda, že i na podzim něco kvete a příroda není taková smutná :)

Okolí Brna

11. října 2017 v 19:25 | Karamelka
Jedno zářiové úterý jsme s Ennie vyrazily na menší výlet. Jely jsme trolejbusem a vystoupily u lesíku. Tam jsme se procházely a měly to štěští, že jsme spatřily houby a postupně barvící se listí :)

Arboretum Křtiny a cesta zpět do Křtin

12. září 2017 v 21:58 | Karamelka
Z Křtin jsme se vydaly s Ennie pěšky do arboreta, které bylo hlavním cílem našeho dobrodružství. Já tam již jednou byla, ale bylo to jiné roční období, a takže to bylo, jako bych tam byla poprvé... příroda si tam hrála a bylo tam opravdu krásně. Nejvíce mne potěšilo, že se mi povedlo vyfotografovat motýlky a také včelky a broučky :)

Městys Křtiny

7. září 2017 v 22:04 | Karamelka
V půlce července jsme s Ennie vyrazily na výlet do Křtin. Toto malebné městečko jsme si s Ennie nejdříve prošly, a poté se vypravily dále za naším dobrodružstvím.

Výstava lilií

24. srpna 2017 v 11:58 | Karamelka
S Ennie jsme koncem června navštívily výstavu lilií, která se konala v Památníku písemnictví na Moravě. Chodbou jsme prošly do místnosti, ve které se výstava nacházela.

Hřbitov vlaků

19. srpna 2017 v 12:50 | Karamelka
V červenci jsme si s Ennie udělaly výlet na tvz. hřbitov vlaků. Sice nám chvilku trvalo, než jsme to našly, ale nakonec se nám to povedlo a dobrodružství mohlo začít.
 
 

Reklama