...cestování s Ennie

Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty MU Brno

24. dubna 2018 v 21:06 | Karamelka
Minule nám s Ennie nevyšla návštěva Botanické zahrady PřF MU tak, jak jsme si představovaly, ale tentokrát jsme si pohlídaly čas...a mohly jsme si vychutnat jaro plnými doušky. Něco již bylo odkvetlé, ale za to kvetly věci nové, ale nejvíce mne potěšilo, když už kvetly tulipány. Chodila jsem kolem nich a nakláněla se k nim, abych zachytila jejich vůni :)

Botanická zahrada PřF MU

2. dubna 2018 v 10:24 | Karamelka
Kromě navštívení parku v Lužánkách jsme s Ennie zašly i do Botanické zahrady PřF MU. Bohužel jsme tam z časových důvodů nemohly strávit tolik času, kolik jsme si představovaly, ale věřím, že se tam ještě stihneme na jaře podívat, protože to tam opravdu zářilo barvami ;)

Park Lužánky

1. dubna 2018 v 11:20 | Karamelka
Jeden den jsme se s Ennie domluvily a vyrazily na menší výlety po Brně. Nejdříve jsem si zašly na vynikající čokoládové palačinky a domácí limonády, a pak jsme zamířily do lužáneckého parku.

Jelikož bylo hezké počasí, potkaly jsme hodně běžců a pejskařů. Také jsme potkaly školku, která si hrála v labyrintu :))

Mariánské údolí

30. ledna 2018 v 19:00 | Karamelka
Minulý týden v pondělí jsme si s Ennie udělaly den pro sebe a vyrazily společně na výlet do Mariánského údolí za účelem pořídit krásné zimní fotky.

Botanická zahrada PřF MU

3. ledna 2018 v 11:06 | Karamelka
Po lesoparku jsme se s Ennie vydaly na oběd do Vegan baru, který zřídila Masarykova univerzita, a tudíž to funguje jako menza. Pak jsme se vydaly do naší milované Botanické zahrady PřF MU :) I když je momentálně zahrada taková smutná, není úplně bez života a něco se tam dá najít :)

Kamenný vrch - lesopark

30. prosince 2017 v 13:32 | Karamelka
Osmnáctého v pondělí jsme se s Ennie domluvily a oslavily společně Vánoce... samozřejmě to bylo spojené s výletem, jinak by to nebylo ono. Vyrazily jsme do lesoparku. Doufaly jsme, že bude trochu sněhu, ale to nás tak trochu minulo... ale nakonec když jsme se procházely, tak začalo sněžit a bylo to magické a senzační :)

Botanická zahrada PřF MU

10. prosince 2017 v 11:10 | Karamelka
Kromě Wilsonova lesa jsme navštívily i Botanickou zahradu PřF MU, která je námi velmi naštěvované místo. Ennie i já to tam máme rády, rády se tam vracíme a rády tam fotíme, ale nejen to... i rády tam relaxujeme.

Wilsonův les

9. prosince 2017 v 8:42 | Karamelka
Před dvěma roky to byl náš první společný výlet... a teď jsme se po dvou letech vrátily s Ennie na místo činu. Tentokrát jsme šly z jiné strany a opět našim cílem bylo vyfotografovat nějaké podzimní fotky.

Také jsme se rozhodly, že vyfotíme nějaké společné fotografie a věřte mi, že jsme se u toho dost nasmály. Vznikly velmi povedené momentky a to už nám nikdo nevezme.

Botanická zahrada PřF MU

20. října 2017 v 8:28 | Karamelka
Po procházce lesem jsme se s Ennie vydaly trolejbusem zpět do města a zaskočily si na oběd, a poté jsme zašly do Botanické zahrady PřF MU. I zahradě bylo vidět, že podzim si začíná hrát... jsem ráda, že i na podzim něco kvete a příroda není taková smutná :)

Okolí Brna

11. října 2017 v 19:25 | Karamelka
Jedno zářiové úterý jsme s Ennie vyrazily na menší výlet. Jely jsme trolejbusem a vystoupily u lesíku. Tam jsme se procházely a měly to štěští, že jsme spatřily houby a postupně barvící se listí :)
 
 

Reklama