CSI:Miami

Potápění

22. prosince 2008 v 15:12 | Lúca
Potápění


Se sestrou pracuji na oddělení kriminalistiky v Miami, ale já sestru beru spíše jako kamarádku. Když spolu pracujeme na případě tak k sobě ladíme a doplňujeme se navzájem, a tak by to mělo být. Vždy, když šéf vysvětluje, že jsme jeden tým a máme držet při sobě tak mě a sestru dává jako příklad. Jenže sestra Natalie, každý ji říká Naty se zamilovala do Ryana, on pracuje na našem oddělení, jako kriminalista, ale on balil mě a kvůli tomu jsme se sestrou pohádali. Ryan mě pozval na večeři a já to přijala, povídali jsme si spolu a já se prokecla, že ho balí sestra. A on vážně a já vůl mu to potvrdila a do té doby se sestrou flirtuje. A později spolu začali chodit. Jednou na naše oddělení přišel nový kolega Eric , mě se líbil. A tak, že ho provedu po oddělení a vše mu vysvětila. Ale byl velmi uzavřený v minulosti to neměl vůbec snadný. Ani moc toho nenapovídal, ale vždy případy vyřešil. Jednou jsem se ho zeptala jestli nepůjde se mnou zapít mé narozeniny a on: ,,Ty máš dnes narozky?" ,,Ano mám" odpověděla jsem. ,,Tak to půjdu rád zapít, a jde ještě někdo?" ,,Ne". Přišli jsme do baru a tam jsme se opili a povídali jsme si o tom, že se potápí a já jsem řekla: , Já jsem vždycky chtěla být potápěčka, nebo se aspoň potápět" A jelikož byl pátek, takže jsem nemusela druhý den do práce tak jsem si poslala. Bylo odpoledne a najednou zazvonil zvonek a ve dveřích Eric jestli nemám čas. ,,Proč" zeptala jsem se. ,,No půjčil jsem si člun a potápěčský vybavení, takže se můžeme jít potápět jestli chceš?"Já jsem se ani nedokázala vyjádřit jen jsem odkývla. Potápěním jsem se s Ericem více sblížila. K Vánocům jsem dostala od Erica potápěčské vybavení a vždy o víkendu se jdeme spolu potápět a nebo v létě si vezmeme dovolenou a odjedeme někam na ostrov a tam se pořád potápíme.


Vztahy v CSI:Miami

16. prosince 2008 v 19:50 | Lúca


Vztahy


Já jsem kriminalistka a pracovala jsem na jednom oddělení v Brně a můj sen bylo se podívat do Miami. Jednoho dne přišla moje kamarádka, že její firma rozjela kampaň v Miami a chtěli by, aby to tam vedla a jestli nechci jet s ní. Já jsem ani nezaváhala a řekla jsem ji, že ano, že ráda pojedu. Musela jsem si vše zařídit a takový ty věci no hrůza. V práci jsem dala výpověď, ale šéf mi slíbil, že když se budu chtít vrátit vždy tam pro mě místo bude. Už dávno jsem chtěla minulost hodit za hlavu a začít znovu a teď jsem měla šanci. Zde mě nic nedrželo, i když rodiče nebyli zrovna nadšení, ale pochopili mě.
Když jsme přistáli v Miami vše jsme měli zařízeno. Auto, byt i práci. Kámoška mi sehnala práci na místním oddělení, byla jsem tak šťastná a i práci mi sehnala. No co dodat vše pro nový život. První týden byl hrozný, chodila jsem do práce pozdě, protože jsem si nemohla zvyknout na čas, ale šéf to pochopil. A pak jsem už chodila včas. Většinou jsem pracovala s Ericem, Natalia na Erica žárlila i když chodila s Ryanem. Eric se totiž kolem mě pořád motal. Calleigh mi řekla, že Eric je docela uzavřený, ale mně to nevadilo. Dokonce jsem se snažila najít byt, abych když tu kampaň zruší tak abych tu mohla žít dál. I Eric mě nabídl, že kdybych chtěla tak můžu bydlet u něho.
Jednou když jsem měla složitý případ s Ericem a zeptala jsem se ho jak poznám jaký důkaz nám pomůže a ták tak mi řekl, že mám vzít vše co mi padne do oka nebo co se mi nebude zdát. Nakonec jsme ho spolu vyřešili a šli jsme se na to napít. A já se trochu zlila a tak mě Eric odvezl k sobě a já jsem tam přespala, ráno byla nachystaná snídaně s květinou. Myslela jsem, že se mi to zdá, ale ne byla to pravda. Ptala jsem se Erica jestli jsem udělala bordel, ale on že prý ne. I do práce jsme jeli spolu, ale každý jsme šli v jinou dobu, aby nás spolu neviděli, hlavně Natalia ta by Erica seřvala nebo by se ho vyptávala a ták. A taková rána se opakovala a já měla pocit, že je to sen nebo tak něco, ale nebyl to sen byla to pravda. Dokázala jsem začít žít znovu a já myslela, že to nepůjde, ale šlo to.
Teď ráno se probouzím vedle Erica velmi šťastná a jezdíme spolu do práce a Natalia to už skousla.Csi:Miami

16. prosince 2008 v 17:02 | Lúca
Csi:Miami
V Miami je jedno oddělení kriminalistiky a tam pracují úplně úžasní lidi. Kdybyste je znali, tak byste koukali, a proto o tom teď budu vyprávět. Někdo si může myslet, že jsem psycholožka, ale to není pravda, jen poznám na lidech, když je něco trápí.
Tohle oddělení neleží ani v centru Miami ani na pláži je tak umístěné dobře. Já jsem tam byla taková nenápadná osoba, ale když se někdo potřeboval svěřit s něčím, tak jsem byla ta hlavní osoba, a proto toto oddělení znám asi nejlíp ze všech.
To jednou přišel za mnou Eric, že Natalia je asi těhotná, byl štěstím bez sebe, ale bohužel nebyla. A na jednou tento pár se rozešel. Ale asi nejvíc Erica vzalo to, když se dozvěděl, že jeho sestra je nemocná, to mi ho bylo líto a to moc. Eric mi řekl, že Marisol si vezme Horacia, byl velice šťastný, protože konečně sestra našla toho pravého a je s ním šťastná, ale pak se Eric sešel s Marisol a Erica postřelili a Marisol zastřelili to se Eric sesypal. A pak, když s Horaciem odletěli do Brazílie pomstím Marisol tak se vrátil jako starý Eric. Ale nejhorší bylo, když Erica postřelili a on měl výpadek paměti, myslel si sestra žije, ale Horacio mu to řekl něžně, že už není mezi námi. Každý Ericovi pomáhal ze začátku a on to zvládal.
Nebo když za mnou přišla Calleigh, že miluje Erica a že neví co má dělat tak jsem ji řekla, že Eric ji taky miluje. A najednou Calleigh přišla, že Eric a ona spolu chodí. Byla strašně šťastná.
Také byl za mnou dvakrát Horacio. Poprvé když zastřelili Marisol a podruhé, když postřelili Erica, říkal mi, že slíbil Marisol, že se o Erica postará a že na něho dá pozor a ono tohle! Bylo mi ho líto, ale Eric to zvládl a Horacio mohl dál plnit slib, který dal své ženě.
I Ryan byl za mnou. Trápilo ho to oko, že vidí rozmazaně a tak. Ale pak se to vylepšilo. Ani když Ryan odešel nezapomněl na mne a chodil za mnou na pokec.
A Natalie je super s tou si rozumím nejlíp, je fajn, ale docela dost mě naštvala, že byla špeh. Ale já jediná i přesto jsem s ní mluvila. A potom se to zlepšilo a mluví s ní i ostatní a patří teď mezi nás.
I Alexx je fajn, s tou jsem chodila na oběd nebo za ní na pitevnu a ták, ale když odešla vše se změnilo. A ta nová patoložka je úplně jiná, ale to už je jiné vyprávění.
Toto oddělení je to nejlepší, který existuje a jsou tu opravdu fajn lidi!!!
 
 

Reklama