Deník vysokoškoláka

Deník vysokoškoláka - druhý týden zkouškového

12. ledna 2018 v 9:45 | Karamelka
9. ledna 2018 - Bohužel jsem zkoušku nedala, ale bylo to zajímavé zjištění. Neustále jsem koukala do poznámkového bloku, protože nám to jako známku zapsat nemůže, když je ještě třeba jít na ústní, a tam stále nic. Zmeškala jsem kvůli tomu jeden termín ústní, a pak přišel email od vyučující, že ti, kteří to udělali, už byli informování a ostatní musí na další termín… ani nevím, kolik bodů jsem měla, co jsem měla špatně…

Deník vysokoškoláka - první týden zkouškového

7. ledna 2018 v 18:37 | Karamelka
3. ledna 2018 - Už to začalo… dnes jsem měla první zkoušku, která měla být kolokviem, ale pan profesor to pojal spíše jako zkoušku ústní.

Deník vysokoškoláka - první zkouška, problémy s bakalářkou

13. prosince 2017 v 13:54 | Karamelka
7. prosince 2017 - Dnes jsem měla první zkoušku tohoto semestru, i když to spíše bylo takové kolokvium. Všichni jsme seděli společně v místnosti a vyučující se nás ptal na knihy či článek, co jsme četli z povinného seznamu literatury, který nám dal. Pak nám poděkoval, popřál hezké svátky a to bylo vše. Nikdo nevíme, co si o tom myslet, a jestli vůbec to máme… také jsme mu na tu povinnou literaturu měli napsat esej či úvahu, tak možná po přečtení všech prací nám napíše a budeme vědět, co dále.

Deník vysokoškoláka - Graz

6. prosince 2017 v 16:40 | Karamelka
3. prosince 2017 - Naplánovala jsem si cestu vlakem, ale když jsme přišli na nádraží, zjistili jsme, že je výluka. Zrovna tento víkend, ale naštěstí jela náhradní autobusová doprava, i když o osm minut později… najednou jsem setkání už nestíhala, ale naštěstí to bylo jen o pár minut a my jsme si dávali sraz o půl hodiny dřív, abychom se k vlaku přemístili společně.

Deník vysokoškoláka - výstava

27. listopadu 2017 v 21:38 | Karamelka
20. listopadu 2017 - Zítra má proběhnout instalace a samozřejmě by to nešlo bez náležitých problémů. Vyučující si na poslední chvíli vzpomněla, že tohle se jí vlastně nelíbí a je třeba to předělat… poradit se s člověkem, který s tím nemá skoro nic společného, ale proč by se nezapojil a celé to nepokazil. Také jsme byli obviněni, že to vlastně všechno zdržujeme my, protože vlastně nesedíme dvacet čtyři hodin na emailu… už aby to bylo za námi.

Deník vysokoškoláka - Graz a výstava

5. listopadu 2017 v 13:06 | Karamelka
31. října 2017 - Minulý týden v úterý přišla vyučující s tím, že se stále hýbe termín, kdy pojedeme do Grazu, jenže všichni jsme se už přizpůsobili termínu, který nám oznámila na začátku. Nevěděli jsme, že se to stále může změnit. Bohužel to ne všem vyhovovalo, a tak řekla, že to tedy zkusí ještě pořešit.

Deník vysokoškoláka - čtvrtý týden pátého semestru

18. října 2017 v 9:28 | Karamelka
15. října 2017 - Tento týden jsem jeden den ve škole chyběla, a tak jsem se rozhodla shrnutí napsat v jeden den.

Deník vysokoškoláka - třetí týden pátého semestru

10. října 2017 v 17:02 | Karamelka
3. října 2017 - Dopoledne jsem měla konečně informační schůzka skrze Graz. Dozvěděla jsem se, že pojedeme vlakem, což mne velmi potěšilo, neboť autobus nesnáším nejlépe. Také jsme se dále dozvěděli téma, které budeme se studenty rozebírat a na které budeme psát články.

Deník vysokoškoláka - druhý týden nového semestru

5. října 2017 v 19:52 | Karamelka
26. září 2017 - Dnes dopoledne jsem měla mít informační schůzku skrze cestu do Grazu. Chtěla jsem se rozhodnout, zda jet, či ne… schůzka se nekonala, takže žádné informace nemám.

Deník vysokoškoláka - první týden nového semestru

25. září 2017 v 9:00 | Karamelka
19. září 2017 - Včera oficiálně začal semestr, ale já školu v pondělí nemám. Jelikož jsem v pátém semestru a předměty si naházela předchozí semestry, tak už moc předmětů mi nechybí, a proto mám školu pouze úterý a čtvrtek. Ještě tedy budu mít praxi, ale to je o domluvě a zatím nevím, jak to bude.
 
 

Reklama