fotky :-)

David s Angelem

6. srpna 2014 v 18:20 | Karamelka

Ahojky, mám tu jednu kouzelnou fotku z natáčení jednoho dílu Angela :D To tehdy byl Angel plyšový, jak můžete vidět na fotce... ta fotka je opravdu moc moc kouzelná :))

Z natáčení

28. července 2014 v 10:10 | Karamelka
Ahojky, našla jsem jednu fotky z natáčení seriálu Angel :)) Je to moc hekzá fotka a ten díl je velice zajímavý a hezký... Angela je mi tam hrozně líto, protože oni se jako by přenesli do jiné dimenze, tam sice není upír, ale proměňuje se v jiného démona. Trápí ho to :( No a tam potkají poprvé Fred a vezmou ji vlastně domů ;)

Ze zákulisí

5. června 2014 v 17:55 | Karamelka

Ahojky, mám tu fotky herců z filmu Hvězdy nám nepřály. Předpokládám, že jsou to fotky ze zákulisí :)) Moc se mi líbí a jsem ráda, že jsem na ně na internetu narazila :)) Vypadají jako skutečný pár, nemyslíte? Možná jsou, já si informace o nich nečetla, takže nevím... ale i tak jim to spolu sluší :))

Plakát

5. června 2014 v 8:58 | Karamelka
Ahojky, mám tu pro vás plakát, který je vlastně propagací filmu. Je to ten první, ale našla jsem ještě jeden, tak dávám oba. Ten první by měl být i nový obal knihy, což vypadá hezky, ale nechápu, proč nenechají ten, co je... ten můžete vidět zde + si můžete připomenout, o čem vlastně kniha je :))

P.S. Taková malá zajímavost, podle internetu premiéru tento film má u nás 5. června, ale ve Spojených státech amerických 6. června, proto je na plakátu 6 June.

Pusinka delfínovi

22. března 2014 v 20:18 | Karamelka

Ahojky, jak já slečně závidím... nádherné :)) Nikdy jsem delfína neviděla, tedy na obrázku ano, ale je jako živého. U moře jsem sice byla, ale neměla jsem tu možnost jej zahlédnout, ale třeba se mi to jednou poštěstí... jaké zvíře byste chtěli vidět vy?

Západ slunce nad Evropou a Afrikou

19. února 2014 v 18:25 | Karamelka
Ahojky, narazila jsem na facebooku na tuhle krásnou fotku zapadajícího slunce :)) Moc se mi líbí, že je možnost tohle vidět... ráda tuhle fotky tedy dávám na blog :)) Možná pro někoho je to obyčejná fotka, ale pro mě ne... má své kouzlo, můžeme vidět, jak příroda je zajímavá a my o ní nic pořádně nevíme... jak dokáže být mocná ;)

Zranění

2. února 2014 v 11:08 | Karamelka

Ahojky, našla jsem na internetu fotku, kde má Sarah dokonalý make-up, aby vypadala zraněná :)) Je to opravdu kouzelné a opravdové. Kdybych ji potkala na ulici, tak bych si myslela, že je opravdu zraněná.

Postavička Angela a Buffy

10. ledna 2014 v 8:18 | Karamelka
Ahojky, mám tu hezkou postavičku Angela s Buffy, kdy se konal vlastně ples... škoda, že se takové věci u nás prodávají :D Třeba by mohli i u nás prodávat Kůstku a Bootha... to by bylo hezké. Škoda no :)) Tak se alespoň můžeme pokochat takto, jak to mají propracované :))

Demily

8. ledna 2014 v 17:47 | Karamelka
Ahojky, narazila jsem na jednu skvělou propagační fotku BONES :)) Líbí se mi tam ty lebky a jejich hlavičky... je to povedené a hezké :)) Na nový díl BONES se můžeme těšit v pátek, kdy je odvysílán další díl deváté série v USA :)) Zatím se neví, jestli bude desátá série, ale mluví se o tom... tak uvidíme no :))

Emily a David

17. prosince 2013 v 18:37 | Karamelka

Ahojky, dělala jsem si pořádek ve věcech ohledně blogu a narazila jsem na jednu hezkou fotku Emily a Davide. Ta fotka není stará... ale já ji měla pěkně uloženou a schovanou :D :D Moc se mi líbí. Jsem ráda, že David a Emily jsou tak dobří přátelé i v normálním životě :))

 
 

Reklama