... kecy

Instagram profil

24. února 2018 v 11:38 | Karamelka
Ahojky, již delší dobu jsem přemýšlela nad tím, že si vytvořím veřejný profil na instagramu. Mám tam profil, ale soukromí, kde mé fotky mohou vidět jen ti, kteří mne sledují, ale chtěla jsem dát šanci i fotkám veřejně, například se jedná o fotky knih, o fotky z cest. Přemýšlela jsem, jak to udělat... na jednu stranu jsem chtěla, aby některé mé fotky byly viděny veřejně, ale některé ne... a tak jsem se rozhodla pro založení profilu veřejného a musím říci, že hned má první fotka měla (pro mne) velký úspěch. Neměla jsem žádného sledujícího a nic a najednou srdíčka začala přibývat. Šlo to tedy rychle a já byla ráda, že tuto fotku mohou spatřit i další milovníci této knihy... rozhodla jsem se tento profil používat jako takový blogový ;)

Pokud mne chcete sledovat, nalezte můj profil pod Life by Karamelka.

Úspěch článku na téma týdne

18. ledna 2018 v 13:26 | Karamelka
Já moc články na téma týdne, které si odhlasují blogeři, nepíši... jen když mne opravdu zaujme nějaké téma a to se stalo minulý týden. Tématem bylo absolutní nula. Váhala jsem, ale nakonec článek napsala a jsem za to nesmírně ráda, protože se můj článek (můžeme si ho přečíst zde) dostal do výběru nejlepších článků na toto téma. Koukala jsem na to a nemohla uvěřit... to je prostě něco skvělé a opravdu mne to potěšilo :) Díky tomu si mohu i k článku umístit speciální ikonu, která to i říká.

Na celý výběr i s odkazy se můžete podívat zde.

Šťastné a veselé

24. prosince 2017 v 11:16 | Karamelka
Ráda bych Vám všem popřála krásné prožití svátků vánočních, snad tento čas strávíte se svými blízkými, milovanými a všemi těmi, na kterých Vám záleží :) Snad pod stromečkem najdete to, co jste si přáli, a pokud ne, tak nesmutnite... není to jen o dárcích a zkuste se zaradovat z těch, které tam najdete :) Také Vám přeji šťastný nový rok a všechno dobré do nového roku.

Život jedna báseň

16. října 2017 v 8:45 | Karamelka
Ahojky, musím se přiznat, že dnes po delší době jsem oběhla blogy, které jsem pravidelně čítávala a nemile mě překvapilo, že většina z nich skončila. Na některých byl článek věnovaný konci, bylo tam odůvodnění, ale některé tam neměly nic... jen článek strarý dva měsíce, který jsem třeba už četla. Je to škoda, ale je pravdou, že ani já nemám teď pořádně čas se věnovat blogu. Není to jen tím, že jsem ve třetím ročníku bakalářského studia, ale také je to skrze praxi, brigádu a náladu...

V mém životě se hlavně udála jedna velká změna, které jste si mohli již všimnout. U některých fotočlánků si můžete přečíst, že jsem dané místo navštívila s přítelem. Dříve když jsem viděla, co mi provedla kamarádka poté, co si našla přítele, jsem si řekla, že nikoho nechci. Řekla jsem si, že chci být sama a věnovat se přátelům. Jenže pak se ve mně něco zlomilo a já si udělala profil na seznamce. On byl jeden z prvních, co mi napsal... sedli jsme si a já jsem dva měsíce šťastně zadaná. Ze začátku to byla pro mne velká novinka, každé ráno jsem si říkala, že mám přítele, že je to neuvěřitelné... teď je to pořád sice neuvěřitelné, ale už si to více uvědomuji.

I když na sebe nemáme tolik času, kolik bych si přála, protože oba víme, že škola je momentálně na prvním místě (občas potřebuji postčit, že to tak je), jsem nesmírně šťastná a můj pohled na svět se trochu změnil. Některé věci vidím jinak než dříve, ale jinak jsem pořád stejná... a nebojte, nehodlám blog opustit. Ano, teď se mu nevěnuji tak naplno jako dříve, ale věnuji se mu stále a nebojte, hodláme s blogem oslavit jeho deváté narozeniny ;)

Je to neuvěřitelné, ale letos v prosinci (přesně za dva měsíce) už to opravdu bude devět let, co tento blog existuje, co existuje tento můj malý svět. Neříkám, že někdy to neskřípe... ano, někdy je krize, ale stále jsme tu pro vás :) Už jsem přemýšlela nad pozvánkou a oslavou, kterou bych chtěla udělat trochu netradiční. Ale to předbíhám, uvidíme, co vymyslím, ale určitě se můžete už těšit ;)

Hezkého Silvestra a šťastný nový rok

31. prosince 2016 v 13:28 | Karamelka
Poslední den v roce 2016, opět mi přijde, že to uteklo rychle... ale to si člověk říká každý rok, když už je u konce. Všem přeji hezkého Silvestra, nepřežeňte to s alkoholem (o tom to není), buďte na sebe opatrní a do nového roku přeji hodně zdraví, štěstí, radosti a také úspěchů, odvahy a síly :)) Ale hlavně to zdraví, to máme jen jedno.

Zkusme rok 2017 udělat lepším, než byl rok 2016. Zkusme více odpouštět, vážit si věcí, které máme... a ne vážit si jich, až je ztratíme, pak teprve poznáme, jak pro nás byly důležité... zkusme to dříve, zkusme se radovat z maličkostí. Zkusme být lepšími lidmi, být více pozorní a učit se. Zkusme to. Za zkoušku nic nedáme ;)

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

24. prosince 2016 v 1:05 | Karamelka

Ahojky, ráda bych Vám všem popřála krásné Vánoce, vánoční svátky, bohatého Ježíška ale nezapomínejte, že to není o dárcích, a také štastný nový rok. Pokud si dáte nějaké předsevzetí tak, ať se Vám splní. Také hodně zdraví a mnoho úspěchů v novém roce :)

Změna je život

9. prosince 2016 v 14:08 | Karamelka
Ahojky, přemýšlela jsem, jestli tento článek napsat a přiznat se vám či ne, ale rozhodla jsem se, že ano. Poslední dva měsíce jsem bojovala se svou krizí skrze blog. Ale nebyla to krize jen skrz blog, měla jsem trochu i čtecí krizi a jedinou pořádnou radostí mi byl Roky, ale to jsem už překonala. Jen blogová krize se trochu táhla, ale s tou mi pomohla DelusH. Tím, že blog dostal nový layoutek, dostala jsem chuť blogovat. Nejen že jsem začala zase navštěvovat opět blogy, tak jsem začala psát články a upravovat fotky. Mám kvůli tomu resty, ale doháním to. Dokonce jsem se udělala i oddělovače.

Také jsem se zamyslela nad sebou, provedla pár změn a chystám se na další. I když mám spoustu fotek, nemám žádné vyvolané, a tak jsem se rozhodla pro změnu. Probrala jsem fotky s přáteli a fotky Rokyho. Nechala jsem si vyvolat dvacet osm fotek, ze kterých si udělám koláž a přilepím si je washi páskami. Tomuto fenoménu jsem propadla a mám doma několik pásek. Už jsem je na pár věcí použila.

Také plánuji si vyvolat další fotky ze zahraničí a udělat si koláž fotek na téma cestování.

Další změnou, kterou jsem udělala, bylo ostříhání. Vlasy, které jsem měla asi tak do půli zad, jsem si zkrátila nad ramena. Také jsem si vybrala nové tetování, na které půjdu po zkouškovém. Vybrala jsem si dvě, zatím nevím, zda si je nechám udělat zároveň či postupně, ale vím, že obě chci. Těším se na to. Až jej budu mít, napíšu vám článek.

Rozhodla jsem se tak trochu svůj život změnit a jsem zatím spokojená. Občas je změna potřeba a člověku to jen prospěje :))

Prosinec - konec

1. prosince 2016 v 0:01 | Karamelka
A je to tu, poslední měsíc v roce. Za nedlouho nás čeká Mikuláš, snad jste byli hodní a nedostanete uhlí :D Také nás čekají narozeniny blogu, které plánuji trochu jinak než předchozí. A pak... Vánoce. Už aby to bylo. Těším se na čas s rodinou a přáteli, na radost z dárků, na cukroví, také na svůj vysněný dárek... těším se na vše kolem. Jak jste na tom s nakoupením dárků? Já už mám vše a něco málo i zabaleno :) Všem přeji krásný měsíc prosinec, hodně štěstí u zápočtů a zkoušek, u testů a také hodně štěstí s nakupováním a sháněním dárků, někdy je to fuška :D A chce to trpělivost ;) Vím to, protože brigádničím v knihkupectví a ty zoufalé tváře, když nemáme požadovanou knihu... nenechávejte to na poslední chvíli ;)

Krásný a spokojený prosinec všem!

Nový kabátek blogu

26. listopadu 2016 v 21:58 | Karamelka
Ahojky, vítám vás v mém světě, který má díky DelusH nový kabátek. Zvolila jsem si knižní téma. V záhlaví můžete vidět například Než jsem tě poznala, Petr a Lucie, sérii Božských, sérii Nočních lovců, také můžete vidět citát z Malého prince. Je tam toho hodně a já byla zvědavá, jak se s tím DelusH popere a... jsem nadšená! Jsem ráda, že mi vyhověla a layout mi udělala. Od ní jsem ještě nebyla zklamaná, její layoutky jsou parádní a ani tentokrát mne nezklamala. Vidíte ty položky do menu? Bombové! Opravdu se mi nový kabátek líbí a jsem z něj nadšená. Už deset minut na něj stále koukám... a koukám. Děkuji DelusH!

Vidíte to PNG? WOW!

Listopad - jen radosti, žádné starosti

1. listopadu 2016 v 0:01 | Karamelka
Další měsíc pryč a nový je za dveřmi. Už je to měsíc listopad, zkouškové se blíží, Vánoce se blíží... konec roku se blíží. Vše letí jako voda, stejně tak roste i náš čtyřnohý člen rodiny. Před chvilkou oslavil pět měsíců... neuvěřitelné. Všem přeji krásný měsíc listopad, samé jen radosti a málo starostí :) Také přidávám jednu radu... už pokukujte po vánočních dárcích, já již mám skoro vše a v klidu nakoupeno ;)

 
 

Reklama