Kousek mého života

Je desátý rok poslední?

25. září 2018 v 13:45 | Karamelka
Je těžké určit, který rok je poslední, ale musím říci, že tento rok je dosti náročný a já si nedokáži najít čas se věnovat blogu jako dříve. Mrzí mě to, mrzí mě, že nemám čas psát povídky... tolik mne to bavilo a najednou na to nemám čas. Nápady si píšu do bloku, že třeba jednou... ale kdy to jednou nastane?

Společné bydlení

16. srpna 2018 v 22:22 | Karamelka
Další změnou v mém životě je bydlení. Od května už více času trávím u přítele než u rodičů. Ze začátku jsem z toho byla zmatená, nedokázala si určit věci, které chci nechat doma, a které si chci přestěhovat. Navíc jsem přišla o svůj pokoj, ve kterém jsem vyrůstala a v novém si připadala jako vetřelec... vše se tak nahromadilo, že jsem nevěděla, kde jsem doma, a kam patřím.

Život je změna

8. srpna 2018 v 11:54 | Karamelka
Poslední dobou se toho semlelo tolik, že ani nevím, kde začít... dlouho jsem přemýšlela o napsání tohoto článku, ale rozhodla jsem se, že potřebuji to ze sebe dostat. A tak začneme pěkně od začátku :)

Něco končí a něco nového začíná

12. června 2018 v 10:32 | Karamelka
Jak jsem již jednou psala, koncem dubna můj milovaný fotoaparát Liam vyfotil poslední fotku a vypověděl službu. Letos by to bylo čtyři roky, co spolu zažíváme dobrodružství, ale bohužel... hodně mě to mrzelo, a tak jsem začala přemýšlet, co s tím.

Rok plný změn a splněných snů

23. května 2018 v 8:42 | Karamelka
Zanedlouho budu o rok starší a já mám pocit, že celý ten jeden rok byl něco jako výhra, něco jako velká změna.

Jak se žije s tetováním

16. května 2018 v 12:43 | Karamelka
Mé tělo zdobí dvě tetování a musím se přiznat, že uvažuji o dalším, ale není jednoduché s tímto druhem kresby žít.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.3

23. dubna 2018 v 12:52 | Karamelka
Ať to nezůstává pouze u jógy, tak jsme se domluvily s kolegyní i na dalších aktivitách. Zjistily jsme, že obě jsme kdysi milovaly bruslení na kolečkových bruslích, ale přestaly jsme... já z důvodů, že nebylo kde a nebylo s kým. Brusle stále mám doma, a tak jsme se domluvily a začalo plánování.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.2

13. dubna 2018 v 8:32 | Karamelka
V prvním článku na toto téma jsem psala o splněným malým snum v době první hodiny jógy. Jelikož nás to opravdu chytlo, zarezervovaly jsme si místa i na další týden, a tak mám za sebou již dvě hodiny a já jsem naprosto spokojená.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.1

9. dubna 2018 v 11:36 | Karamelka
Občas potřebuje člověk popostrčit, aby se posunul z místa, aby udělal něco po čem touží a třeba mu v tom brání strach. Mým popostrčením je přítel a jeho podpora a také to, že jsem se na brigádě sblížila více jednou z kolegyň.

Kam schovat vzpomínky

26. března 2018 v 8:44 | Karamelka
Již jako malá jsem sbírala pohlednice a schovávala si různé vstupenky, ale časem se vše nahromadí, a pak člověk neví, kam to pořádné dát. Pohlednice již tolik nesbírám díky fotoaparátu, ale začala jsem sbírat pro změnu záložky a to nejen z výletů. Kam to ale vše dávat, aby to nebylo jen lapačem prachu?
 
 

Reklama