Kousek mého života

Něco končí a něco nového začíná

12. června 2018 v 10:32 | Karamelka
Jak jsem již jednou psala, koncem dubna můj milovaný fotoaparát Liam vyfotil poslední fotku a vypověděl službu. Letos by to bylo čtyři roky, co spolu zažíváme dobrodružství, ale bohužel... hodně mě to mrzelo, a tak jsem začala přemýšlet, co s tím.

Rok plný změn a splněných snů

23. května 2018 v 8:42 | Karamelka
Zanedlouho budu o rok starší a já mám pocit, že celý ten jeden rok byl něco jako výhra, něco jako velká změna.

Jak se žije s tetováním

16. května 2018 v 12:43 | Karamelka
Mé tělo zdobí dvě tetování a musím se přiznat, že uvažuji o dalším, ale není jednoduché s tímto druhem kresby žít.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.3

23. dubna 2018 v 12:52 | Karamelka
Ať to nezůstává pouze u jógy, tak jsme se domluvily s kolegyní i na dalších aktivitách. Zjistily jsme, že obě jsme kdysi milovaly bruslení na kolečkových bruslích, ale přestaly jsme... já z důvodů, že nebylo kde a nebylo s kým. Brusle stále mám doma, a tak jsme se domluvily a začalo plánování.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.2

13. dubna 2018 v 8:32 | Karamelka
V prvním článku na toto téma jsem psala o splněným malým snum v době první hodiny jógy. Jelikož nás to opravdu chytlo, zarezervovaly jsme si místa i na další týden, a tak mám za sebou již dvě hodiny a já jsem naprosto spokojená.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.1

9. dubna 2018 v 11:36 | Karamelka
Občas potřebuje člověk popostrčit, aby se posunul z místa, aby udělal něco po čem touží a třeba mu v tom brání strach. Mým popostrčením je přítel a jeho podpora a také to, že jsem se na brigádě sblížila více jednou z kolegyň.

Kam schovat vzpomínky

26. března 2018 v 8:44 | Karamelka
Již jako malá jsem sbírala pohlednice a schovávala si různé vstupenky, ale časem se vše nahromadí, a pak člověk neví, kam to pořádné dát. Pohlednice již tolik nesbírám díky fotoaparátu, ale začala jsem sbírat pro změnu záložky a to nejen z výletů. Kam to ale vše dávat, aby to nebylo jen lapačem prachu?

Společné bydlení aneb co mne na tom děsí

12. února 2018 v 10:50 | Karamelka
Po zkouškovém období jsme začali s přítelem řešit společné bydlení, ale nakonec posledním pošoupnutím bylo rozhodnutí jeho spolubydlícího, který si také našel už své bydlení.

Příběh jednoho míčku

16. ledna 2018 v 21:16 | Karamelka
Roky je sice momentálně v pubertě, ale už od mala všechny své hračky likviduje. Může se jednat o suky, míčky, plyšové hračky... když jsem mu letos kupovala vánoční dárek, všimla jsem si ve zverimexu míčku, na kterém bylo psáno, že je přímo pro psy ničitele. Říkala jsem si, že ten náš ho stejně zničí a váhala jsem... ale nakonec jsem ho vzala.

Nová věc, nové obavy

6. ledna 2018 v 9:44 | Karamelka
Již v jednom článku jsem psala, že tato rasa se bojí vody, ale naučila jsem Rokyho chodit do rybníka. Jak jsem zjistila v létě, plavat moc neumí, a tak to raději již nezkouším. Do vody se ale stále nebojí chodit a běhá si v ní. Je to skvělé a jsem za to moc ráda... ale když venku prší, tak ven odmítá jít. Je těžké ho dostat jen ven, aby se vyčůral, a tak jsme se domluvili a rozhodli se mu pořídit obleček.
 
 

Reklama