Kousek mého života

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.3

Včera v 12:52 | Karamelka
Ať to nezůstává pouze u jógy, tak jsme se domluvily s kolegyní i na dalších aktivitách. Zjistily jsme, že obě jsme kdysi milovaly bruslení na kolečkových bruslích, ale přestaly jsme... já z důvodů, že nebylo kde a nebylo s kým. Brusle stále mám doma, a tak jsme se domluvily a začalo plánování.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.2

13. dubna 2018 v 8:32 | Karamelka
V prvním článku na toto téma jsem psala o splněným malým snum v době první hodiny jógy. Jelikož nás to opravdu chytlo, zarezervovaly jsme si místa i na další týden, a tak mám za sebou již dvě hodiny a já jsem naprosto spokojená.

Pokud chcete něco změnit, začněte u sebe 0.1

9. dubna 2018 v 11:36 | Karamelka
Občas potřebuje člověk popostrčit, aby se posunul z místa, aby udělal něco po čem touží a třeba mu v tom brání strach. Mým popostrčením je přítel a jeho podpora a také to, že jsem se na brigádě sblížila více jednou z kolegyň.

Kam schovat vzpomínky

26. března 2018 v 8:44 | Karamelka
Již jako malá jsem sbírala pohlednice a schovávala si různé vstupenky, ale časem se vše nahromadí, a pak člověk neví, kam to pořádné dát. Pohlednice již tolik nesbírám díky fotoaparátu, ale začala jsem sbírat pro změnu záložky a to nejen z výletů. Kam to ale vše dávat, aby to nebylo jen lapačem prachu?

Společné bydlení aneb co mne na tom děsí

12. února 2018 v 10:50 | Karamelka
Po zkouškovém období jsme začali s přítelem řešit společné bydlení, ale nakonec posledním pošoupnutím bylo rozhodnutí jeho spolubydlícího, který si také našel už své bydlení.

Příběh jednoho míčku

16. ledna 2018 v 21:16 | Karamelka
Roky je sice momentálně v pubertě, ale už od mala všechny své hračky likviduje. Může se jednat o suky, míčky, plyšové hračky... když jsem mu letos kupovala vánoční dárek, všimla jsem si ve zverimexu míčku, na kterém bylo psáno, že je přímo pro psy ničitele. Říkala jsem si, že ten náš ho stejně zničí a váhala jsem... ale nakonec jsem ho vzala.

Nová věc, nové obavy

6. ledna 2018 v 9:44 | Karamelka
Již v jednom článku jsem psala, že tato rasa se bojí vody, ale naučila jsem Rokyho chodit do rybníka. Jak jsem zjistila v létě, plavat moc neumí, a tak to raději již nezkouším. Do vody se ale stále nebojí chodit a běhá si v ní. Je to skvělé a jsem za to moc ráda... ale když venku prší, tak ven odmítá jít. Je těžké ho dostat jen ven, aby se vyčůral, a tak jsme se domluvili a rozhodli se mu pořídit obleček.

Nalezení lásky

9. listopadu 2017 v 0:10 | Karamelka
Mám ráda romány a zamilované filmy, kdy žena potká toho pravého ve chvíli, kdy se ztrapní a on jí pomůže… a najednou prožívá jednu velkou lásku a štěstí. Vždy jsem si přála něco takového také prožít. Jenže to je kniha či film. V životě to tak jednoduché není…

Překonávání strachu

28. srpna 2017 v 19:26 | Karamelka

Není žádnou výjimkou, že se tato rasa bojí vody, ale já se rozhodla Rokymu s tímto strachem pomoci. Bazénu, který máme, se vyhýbá obloukem anebo raději nejde ani ven.

Čtyřnohá radost i opora

8. června 2017 v 23:25 | Karamelka
Pejsek ale není jen starost (článek zde), je to samozřejmě také radost a spousta lásky. Stejně jako u starostí tohle nemají všichni majitelé čtyřnohých miláčků stejné, ale tohle je článek o radostech, které zažívám s Rokym.
 
 

Reklama