Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s Mixit

5. července 2018 v 10:18 | Karamelka

Díky tomuto jsem si založila tuhle rubriku a po delší době jsem na stránce opět objednávala. Daly jsme se dohromady s Mišulí a PawlušQou, vytvořily společnou jednu objednávku a bylo to :)

Moje zkušenosti s ABYSS CANDLE

2. května 2018 v 14:35 | Karamelka

Na tuto stránku jsem narazila náhodou na instagramu, když se jedna slečna chlubila knihomolským nákupem... krásné záložky, k tomu svíčku... prostě jsem neodolala.

Stránka je jednoduchá a přehledná, zboží parádní a já se snažila krotit. Nechtěla jsem si toho objednat hodně, ale nakonec jsem to využila i jako dárky k narozeninám :)

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.8

27. března 2018 v 20:04 | Karamelka

Často používám různá lepítka a musím se přiznat, že mám pro ně i slabost, a tak jsem neodolala, když jsem zahlédla kaktusové na AliExpessu.

Moje zkušenosti se Slevomatem 0.4

28. února 2018 v 13:52 | Karamelka


Když jsem si projížděla nové nabídky na slevomat.cz, nedívala jsem se jen na restaurace, kam bychom mohly zajít s Ennie, ale dívala jsem se opravdu na všechno. Díky tomu mne zaujala nabídka na vytvoření magnetek s vlastní fotkou.

Moje zkušenosti s Bestdárky

15. února 2018 v 8:50 | Karamelka


Nechala jsem se inspirovat od kamarádky a podívala se na stránku bestdarky.cz, kde můžete najít "dárky pro všechny". Vlevo je menu, kde si můžete vybrat, pro koho to máte, zda pro muže, ženu či pro dítě anebo si můžete vybrat přímo kategorii dárku, který hledáte.

Moje zkušenosti se Slevomatem 0.3

31. ledna 2018 v 22:28 | Karamelka


Opět nás s Ennie zaujal jeden voucher na burgery, a tak jsme se rozhodly, že to zakoupím. Opět jsem to platila bankovním převodem a po připsání částky, mi byl poslán voucher do emailu.

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.7

27. ledna 2018 v 12:14 | Karamelka


Před Vánoci, konkrétněji 16. prosince, jsem si objednala nové obaly na telefon na téma Malý princ. Již jsem měla dva obaly, ale po čase mi praskly, a tak jsem si řekla, že si objednám zase nějaké :)

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.6

15. ledna 2018 v 10:58 | Karamelka

Opět jsem objednávala pro kamarádku, která to chtěla jako vánoční dárky, ale bohužel to přišlo až v lednu.

Moje zkušenosti se Slevomatem 0.2

23. listopadu 2017 v 12:14 | Karamelka


Jelikož jsme s Ennie již měly kladnou zkušenost s tímto místem (o první naší zkušenosti si můžete přečíst zde), rozhodly jsme se opět něco vyzkoušet.

Pro ty, kteří neví, o co se jedná, jsem zkopírovala ze svého minulého článků několik souvětí o Slevomatu.

"Slevomat je přehledná webová stránka, kde se nacházejí různé nabídky na akce. Není to jen o restauracích, ale také jsou tam zájezdy, masáže, móda atd."

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.5

25. října 2017 v 23:34 | Karamelka


Kamarádka mne požádala, zda bych jí zase něco neobjednala, a já neměla nic proti. Tentokrát jsme ale čekaly dlouho, než to dorazilo... možná je to tím, že Česká pošta měla u nás problémy anebo to opravdu dorazilo tak pozdě.
 
 

Reklama