Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.6

Pondělí v 10:58 | Karamelka

Opět jsem objednávala pro kamarádku, která to chtěla jako vánoční dárky, ale bohužel to přišlo až v lednu.

Moje zkušenosti se Slevomatem 0.2

23. listopadu 2017 v 12:14 | Karamelka


Jelikož jsme s Ennie již měly kladnou zkušenost s tímto místem (o první naší zkušenosti si můžete přečíst zde), rozhodly jsme se opět něco vyzkoušet.

Pro ty, kteří neví, o co se jedná, jsem zkopírovala ze svého minulého článků několik souvětí o Slevomatu.

"Slevomat je přehledná webová stránka, kde se nacházejí různé nabídky na akce. Není to jen o restauracích, ale také jsou tam zájezdy, masáže, móda atd."

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.5

25. října 2017 v 23:34 | Karamelka


Kamarádka mne požádala, zda bych jí zase něco neobjednala, a já neměla nic proti. Tentokrát jsme ale čekaly dlouho, než to dorazilo... možná je to tím, že Česká pošta měla u nás problémy anebo to opravdu dorazilo tak pozdě.

Moje zkušenosti se Slevomatem

13. října 2017 v 16:22 | Karamelka


Slevomat je přehledná webová stránka, kde se nacházejí různé nabídky na akce. Není to jen o restauracích, ale také jsou tam zájezdy, masáže, móda atd. Lze tam nastavit také město, kterého chcete, aby se nabídky týkaly. Tudíž mně tam vyskakují nabídky po Brně a sem tam i nějaké to blízké okolí.

Na tuto stránku jsem chodila delší dobu, ale netroufala jsem si něco vyzkoušet, až se mi naskytla skvělá nabídka, kterou jsem mohla vyzkoušet s Ennie. Poslala jsem jí to, co na to říká a nakonec jsme se rozhodly to využít.

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.4

19. září 2017 v 19:10 | Karamelka


Aby to nebylo neustále o tom, co objednávám kamarádům, připravila jsem si článek o samolepkách, které jsem objednala pro sebe.

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.3

6. září 2017 v 22:56 | Karamelka


Další nová zkušenost, kdy jsem objednávala pro kamarádku na AliExpressu. Ona tam účet nemá a mně to nevadí. Tentokrát to nebylo pro ni, ale jako dárek pro jejího bratrance.

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.2

30. července 2017 v 10:10 | Karamelka

Po založení účtu se mi naskytly nové možnosti, a tak jsem se vytvořila několik složek, do kterých si přidávám věci, které mne zaujaly. Neobjednávám ve velkém, ale objednávám i přátelům, kteří mne požádají.

Kamarádka mne požádala o objednání slunečních brýlí, a tak jsem vyhověla. Jak to dopadlo?

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.1

6. července 2017 v 1:26 | Karamelka

Už nějakou dobu jsem uvažovala, že si tam založím účet, ale stále jsem váhala. Objednávala jsem si odtamtud, avšak přes jednu známou, která tam účet má. Nechtěla jsem ji neustále otravovat, a tak jsem se nakonec rozhoupala a účet si také založila.

Moje zkušenosti s výprodejem Knižního klubu

13. června 2017 v 19:12 | Karamelka

Nedávno Mišuli přišel email o akci na knížky, neboť jsou již starší, a tak byly v výprodeji. Mišule si nějaké vybrala a napsala mi, zda také něco nechci... a jak myslíte, že to dopadlo?

Moje zkušenosti s Danova

11. května 2017 v 22:54 | Karamelka

Danova je pro kreativní človíčky, kteří si chtějí objednat pro své tvoření, kteří hledají výtvarné kurzy či hledají různé návody. Já jsem využila e-shop, na kterém najdete potřeby pro scrapbooking, pro výrobu šperků, kreativních hraček a další.
 
 

Reklama