Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s Washi páskami

14. dubna 2017 v 11:40 | Karamelka
Washi páskami!

Washi pásky jsou u nás čím dál tím více populární, a tak jsem se rozhodla napsat tento článek. Washi pásky jsou dekorativní pásky pocházející z Japonska a lze je využít na spoustu věcí.

Na internetu můžete najít návody, k čemu pásky použít a různé tipy a také inspiraci. Já se nechala inspirovat, že pásky byly použity jako rámeček pro fotografie na zeď.

Moje zkušenosti s Papírovým nebem

11. února 2017 v 10:28 | Karamelka

Papírové nebe je internetový e-shop, kde naleznete washi pásky, samolepky, ale také různé psací potřeby či záložky. Webová stránka je přehledná a dobře organizovaná. Nelze se tam ztratit.

Také najdete v menu rubriku Výprodej, kde je zlevněné sezónní zboží anebo poškozené zboží, u kterého je vždy informace, jak zboží je poškozeno.

Moje zkušenosti s vyvoláním fotek v DM

20. ledna 2017 v 11:38 | Karamelka


V dnešní době je spousta možností, jak si nechat vyvolat fotografie. Já jsem to dělala poprvé v životě a chtěla jsem fotky hned, proto jsem se tedy rozhodla využít fotokoutek v drogerii DM.

Moje zkušenosti se Světem pásek

4. ledna 2017 v 8:38 | Karamelka


Svět pásek bych označila jako ráj pro milovníky nejen washi pásek, ale různých papírových serepatiček. Tato stránka na mne vyskočila na sociální síti. Odolávala jsem asi tak tři dny, ale nakonec jsem si ze stránek objednala a udělala radost.

Moje zkušenosti s bazarem na Databázi knih

14. prosince 2016 v 10:46 | Karamelka

Již přes bazar jsem si koupila jednu knihu, která byla prvním dílem série Modrá krev a byla jsem s touto službou velmi spokojena. Jeden díl této série jsem dostala totiž od kamaráda, ale on se nedíval moc a koupil mi právě třetí díl, a tak jsem si koupila další díl přes bazar, pak se mi povedlo jeden díl sehnat v Levné knize, ale stále mi chyběly dva díly, a tak jsem se pustila do boje sehnat si tuto sérii celou.

Moje zkušenosti s e-shop Knižní vesmír

30. listopadu 2016 v 8:34 | Karamelka
"pro pravé knihomoly"

S Knižním vesmírem mne seznámila kamarádka, která mi zde loni objednávala dárky na Vánoce. Rozhodla jsem se letos tuto webovou stránku využít a objednala jsem z ní na Vánoce i já. Opět se nás domluvilo více skrze poštovné. Objednávala jsem to já a přišlo to přes Českou poštu až domů.

Moje zkušenosti s e-shop Knihy Dobrovský

18. listopadu 2016 v 7:46 | Karamelka

Kromě kamenných prodejen po celé České republice můžete využívat i e-shop, který má i osobní odběr. Ten ale nejde na všech prodejnách například v Brně jsou prodejny dvě, avšak osobní odběr e-shopu je pouze na jedné.

Moje zkušenosti s Naturals Body Care Sensational

7. listopadu 2016 v 8:48 | Karamelka
Naturals Body Care Sensational!


K tomuto produktu jsem přišla, dá se říci, jako slepý k houslím. Mamka si objednala dva z Avonu a jeden mi věnovala. Jedná se, jak uvádí štítek na produktu, o zjemňující hydratační tělové mléko s jogurtem.

Moje zkušenosti s Mixit

18. října 2016 v 18:58 | Karamelka
"Namíchej si svoje müsli."

S Mixiti jsem měla již kladné zkušenosti, a tak jsme se s kamarádkami domluvily a objednala si každá dle své chuti. Díky tomu, že jsme měly více jak šest tubusů, jsme měly poštovné zdarma.

Moje zkušenosti s Péčí s marockým arganovým olejem

28. července 2016 v 12:04 | Karamelka
péčí s marockým arganovým olejem!


S tímto produktem se můžete setkat v katalogu Avon. Jedná se o olej na vlasy. Já osobně jsem se rozhodla ho vyzkoušet a nakonec jsem se rozhoupala i k napsání hodnocení na tento produkt.
 
 

Reklama