Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.3

6. září 2017 v 22:56 | Karamelka


Další nová zkušenost, kdy jsem objednávala pro kamarádku na AliExpressu. Ona tam účet nemá a mně to nevadí. Tentokrát to nebylo pro ni, ale jako dárek pro jejího bratrance.

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.2

30. července 2017 v 10:10 | Karamelka

Po založení účtu se mi naskytly nové možnosti, a tak jsem se vytvořila několik složek, do kterých si přidávám věci, které mne zaujaly. Neobjednávám ve velkém, ale objednávám i přátelům, kteří mne požádají.

Kamarádka mne požádala o objednání slunečních brýlí, a tak jsem vyhověla. Jak to dopadlo?

Moje zkušenosti s AliExpressem 0.1

6. července 2017 v 1:26 | Karamelka

Už nějakou dobu jsem uvažovala, že si tam založím účet, ale stále jsem váhala. Objednávala jsem si odtamtud, avšak přes jednu známou, která tam účet má. Nechtěla jsem ji neustále otravovat, a tak jsem se nakonec rozhoupala a účet si také založila.

Moje zkušenosti s výprodejem Knižního klubu

13. června 2017 v 19:12 | Karamelka

Nedávno Mišuli přišel email o akci na knížky, neboť jsou již starší, a tak byly v výprodeji. Mišule si nějaké vybrala a napsala mi, zda také něco nechci... a jak myslíte, že to dopadlo?

Moje zkušenosti s Danova

11. května 2017 v 22:54 | Karamelka

Danova je pro kreativní človíčky, kteří si chtějí objednat pro své tvoření, kteří hledají výtvarné kurzy či hledají různé návody. Já jsem využila e-shop, na kterém najdete potřeby pro scrapbooking, pro výrobu šperků, kreativních hraček a další.

Moje zkušenosti s Washi páskami

14. dubna 2017 v 11:40 | Karamelka
Washi páskami!

Washi pásky jsou u nás čím dál tím více populární, a tak jsem se rozhodla napsat tento článek. Washi pásky jsou dekorativní pásky pocházející z Japonska a lze je využít na spoustu věcí.

Na internetu můžete najít návody, k čemu pásky použít a různé tipy a také inspiraci. Já se nechala inspirovat, že pásky byly použity jako rámeček pro fotografie na zeď.

Moje zkušenosti s Papírovým nebem

11. února 2017 v 10:28 | Karamelka

Papírové nebe je internetový e-shop, kde naleznete washi pásky, samolepky, ale také různé psací potřeby či záložky. Webová stránka je přehledná a dobře organizovaná. Nelze se tam ztratit.

Také najdete v menu rubriku Výprodej, kde je zlevněné sezónní zboží anebo poškozené zboží, u kterého je vždy informace, jak zboží je poškozeno.

Moje zkušenosti s vyvoláním fotek v DM

20. ledna 2017 v 11:38 | Karamelka


V dnešní době je spousta možností, jak si nechat vyvolat fotografie. Já jsem to dělala poprvé v životě a chtěla jsem fotky hned, proto jsem se tedy rozhodla využít fotokoutek v drogerii DM.

Moje zkušenosti se Světem pásek

4. ledna 2017 v 8:38 | Karamelka


Svět pásek bych označila jako ráj pro milovníky nejen washi pásek, ale různých papírových serepatiček. Tato stránka na mne vyskočila na sociální síti. Odolávala jsem asi tak tři dny, ale nakonec jsem si ze stránek objednala a udělala radost.

Moje zkušenosti s bazarem na Databázi knih

14. prosince 2016 v 10:46 | Karamelka

Již přes bazar jsem si koupila jednu knihu, která byla prvním dílem série Modrá krev a byla jsem s touto službou velmi spokojena. Jeden díl této série jsem dostala totiž od kamaráda, ale on se nedíval moc a koupil mi právě třetí díl, a tak jsem si koupila další díl přes bazar, pak se mi povedlo jeden díl sehnat v Levné knize, ale stále mi chyběly dva díly, a tak jsem se pustila do boje sehnat si tuto sérii celou.
 
 

Reklama