Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s Naturals Body Care Sensational

7. listopadu 2016 v 8:48 | Karamelka
Naturals Body Care Sensational!


K tomuto produktu jsem přišla, dá se říci, jako slepý k houslím. Mamka si objednala dva z Avonu a jeden mi věnovala. Jedná se, jak uvádí štítek na produktu, o zjemňující hydratační tělové mléko s jogurtem.

Moje zkušenosti s Mixit

18. října 2016 v 18:58 | Karamelka
"Namíchej si svoje müsli."

S Mixiti jsem měla již kladné zkušenosti, a tak jsme se s kamarádkami domluvily a objednala si každá dle své chuti. Díky tomu, že jsme měly více jak šest tubusů, jsme měly poštovné zdarma.

Moje zkušenosti s Péčí s marockým arganovým olejem

28. července 2016 v 12:04 | Karamelka
péčí s marockým arganovým olejem!


S tímto produktem se můžete setkat v katalogu Avon. Jedná se o olej na vlasy. Já osobně jsem se rozhodla ho vyzkoušet a nakonec jsem se rozhoupala i k napsání hodnocení na tento produkt.

Moje zkušenosti s Poklady Kancelářské myšky

30. června 2016 v 10:10 | Karamelka

Co si pod poklady představit? Je to krabice obsahující překvapení v podobě kancelářských potřeb. Na tento balíček jsem narazila díky jednomu blogu, který o tom psal. Rozhodla jsem si balíček také objednat, nebot mne to lákalo a předchozí balíčky se mi líbily.

Naše zkušenosti se čtečkou knih

5. května 2016 v 14:16 | Karamelka a Mišule

se čtečkou knih!

Dříve jsem byla velký odpůrce čteček knih. Když ale moje kamarádka Mišule čtečku knih dostala a dokonce mi ji i půjčila, můj názor se trochu pozměnil. Nemám je ráda, kniha je kniha, ale vidím v tom i pozitiva a již nejsem tak velkým odpůrcem. S Mišulí jsme spojily síly a napsaly tento článek společně. Ona z pohledu majitelky čtečky a já z pohledu odpůrce a zároveň člověka, který si půjčuje.

Moje zkušenosti s bazarem na Databázi knih

24. března 2016 v 9:00 | Karamelka

Od začátku listopadu loňského roku se pohybuji na Databázi knih, kam si můžete přidávat přečtené knihy, knihy, které vlastníte, knihy, které se chystáte číst... můžete si tam udělat i svůj vlastní seznam. Kromě těchto seznamů si můžete přečíst recenze, kteří píší uživatelé anebo je tam také bazar, kde uživatelé nabízejí knihy. Já jsem se rozhodla tuto službu využít při shánění další knihy ze série Modrá krev.

Moje zkušenosti se suchými šampony

12. března 2016 v 8:35 | Karamelka
suchými šampony!

Já osobně jsem se setkala se třemi druhy suchých šamponů a rozhodla jsem se je srovnat a ohodnotit. Upozorňuji, že je to pouze můj názor, moje zkušenost... každý má jiný typ vlasů, kterým vyhovuje něco jiného.

Moje zkušenosti s tetováním

9. února 2016 v 12:42 | Karamelka
tetováním!

Pokud člověk chce tetování, musí být o tom na sto procent rozhodnutý. Musí si být jistý, že to opravdu chce a nesmí mít pochybnosti. Jinak to nemá cenu, opravdu musí být člověk rozhodnut, neboť je to na celý život... už to nelze vzít zpět či jen tak umýt.

Moje zkušenosti s Knihobitem

26. prosince 2015 v 11:02 | Karamelka

V listopadu mi přišel můj první Knihobit a byla jsem z něj nadšená, a tak jsem se rozhodla objednat si i na prosinec tento balíček.

Moje zkušenosti s Knihobitem

6. listopadu 2015 v 17:04 | Karamelka

Knihobit je předplatné knížek na míru, kde po registraci vyplníte, které žánry čtete a zajímají Vás. Po té už Vám nezbývá nic jiného, než čekat. Balíček se posílá každý měsíc, můžete si zvolit předplatné nebo jeden měsíc si objednat balíček, druhý měsíc ne a třetí si můžete opět objednat. Jakmile jste tam zaregistováni, záleží na vás, kdy balíček budete chtít.
 
 

Reklama