Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s Poklady Kancelářské myšky

30. června 2016 v 10:10 | Karamelka

Co si pod poklady představit? Je to krabice obsahující překvapení v podobě kancelářských potřeb. Na tento balíček jsem narazila díky jednomu blogu, který o tom psal. Rozhodla jsem si balíček také objednat, nebot mne to lákalo a předchozí balíčky se mi líbily.

Naše zkušenosti se čtečkou knih

5. května 2016 v 14:16 | Karamelka a Mišule

se čtečkou knih!

Dříve jsem byla velký odpůrce čteček knih. Když ale moje kamarádka Mišule čtečku knih dostala a dokonce mi ji i půjčila, můj názor se trochu pozměnil. Nemám je ráda, kniha je kniha, ale vidím v tom i pozitiva a již nejsem tak velkým odpůrcem. S Mišulí jsme spojily síly a napsaly tento článek společně. Ona z pohledu majitelky čtečky a já z pohledu odpůrce a zároveň člověka, který si půjčuje.

Moje zkušenosti s bazarem na Databázi knih

24. března 2016 v 9:00 | Karamelka

Od začátku listopadu loňského roku se pohybuji na Databázi knih, kam si můžete přidávat přečtené knihy, knihy, které vlastníte, knihy, které se chystáte číst... můžete si tam udělat i svůj vlastní seznam. Kromě těchto seznamů si můžete přečíst recenze, kteří píší uživatelé anebo je tam také bazar, kde uživatelé nabízejí knihy. Já jsem se rozhodla tuto službu využít při shánění další knihy ze série Modrá krev.

Moje zkušenosti se suchými šampony

12. března 2016 v 8:35 | Karamelka
suchými šampony!

Já osobně jsem se setkala se třemi druhy suchých šamponů a rozhodla jsem se je srovnat a ohodnotit. Upozorňuji, že je to pouze můj názor, moje zkušenost... každý má jiný typ vlasů, kterým vyhovuje něco jiného.

Moje zkušenosti s tetováním

9. února 2016 v 12:42 | Karamelka
tetováním!

Pokud člověk chce tetování, musí být o tom na sto procent rozhodnutý. Musí si být jistý, že to opravdu chce a nesmí mít pochybnosti. Jinak to nemá cenu, opravdu musí být člověk rozhodnut, neboť je to na celý život... už to nelze vzít zpět či jen tak umýt.

Moje zkušenosti s Knihobitem

26. prosince 2015 v 11:02 | Karamelka

V listopadu mi přišel můj první Knihobit a byla jsem z něj nadšená, a tak jsem se rozhodla objednat si i na prosinec tento balíček.

Moje zkušenosti s Knihobitem

6. listopadu 2015 v 17:04 | Karamelka

Knihobit je předplatné knížek na míru, kde po registraci vyplníte, které žánry čtete a zajímají Vás. Po té už Vám nezbývá nic jiného, než čekat. Balíček se posílá každý měsíc, můžete si zvolit předplatné nebo jeden měsíc si objednat balíček, druhý měsíc ne a třetí si můžete opět objednat. Jakmile jste tam zaregistováni, záleží na vás, kdy balíček budete chtít.

Moje zkušenosti s MegaKnihami

8. října 2015 v 11:10 | Karamelka

Megaknihy je internetové knihkupectví, kde sice novinky, které můžete již sehnat v kamenné prodejně, mají později, ale za to tam mají knihy, které na druhou stranu už v kamenné prodejně neseženete, neboť jsou staršího vydání.

Moje zkušenosti se ZOOT

11. září 2015 v 11:50 | Karamelka
"Udělejte si radost. Jen tak."

O tom, co je to ZOOT se můžete dozvědět nejen na internetu, ale také v televizi. Mají své reklamy, které můžete vidět odpoledne i večer.

Moje zkušenosti s Mixit

14. července 2015 v 11:54 | Karamelka

Možná si říkáte, co je to? Já vám na vaši otázku ráda odpovím. To je projekt dvou mladých mužů, kteří rozjeli něco, co nikdo ještě ne... vítejte ve světe "Namíchej si svoje müsli".
 
 

Reklama