Moje zkušenosti s...

Moje zkušenosti s tetováním

9. února 2016 v 12:42 | Karamelka
tetováním!

Pokud člověk chce tetování, musí být o tom na sto procent rozhodnutý. Musí si být jistý, že to opravdu chce a nesmí mít pochybnosti. Jinak to nemá cenu, opravdu musí být člověk rozhodnut, neboť je to na celý život... už to nelze vzít zpět či jen tak umýt.

Moje zkušenosti s Knihobitem

26. prosince 2015 v 11:02 | Karamelka

V listopadu mi přišel můj první Knihobit a byla jsem z něj nadšená, a tak jsem se rozhodla objednat si i na prosinec tento balíček.

Moje zkušenosti s Knihobitem

6. listopadu 2015 v 17:04 | Karamelka

Knihobit je předplatné knížek na míru, kde po registraci vyplníte, které žánry čtete a zajímají Vás. Po té už Vám nezbývá nic jiného, než čekat. Balíček se posílá každý měsíc, můžete si zvolit předplatné nebo jeden měsíc si objednat balíček, druhý měsíc ne a třetí si můžete opět objednat. Jakmile jste tam zaregistováni, záleží na vás, kdy balíček budete chtít.

Moje zkušenosti s MegaKnihami

8. října 2015 v 11:10 | Karamelka

Megaknihy je internetové knihkupectví, kde sice novinky, které můžete již sehnat v kamenné prodejně, mají později, ale za to tam mají knihy, které na druhou stranu už v kamenné prodejně neseženete, neboť jsou staršího vydání.

Moje zkušenosti se ZOOT

11. září 2015 v 11:50 | Karamelka
"Udělejte si radost. Jen tak."

O tom, co je to ZOOT se můžete dozvědět nejen na internetu, ale také v televizi. Mají své reklamy, které můžete vidět odpoledne i večer.

Moje zkušenosti s Mixit

14. července 2015 v 11:54 | Karamelka

Možná si říkáte, co je to? Já vám na vaši otázku ráda odpovím. To je projekt dvou mladých mužů, kteří rozjeli něco, co nikdo ještě ne... vítejte ve světe "Namíchej si svoje müsli".
 
 

Reklama