...momentky

Západ slunce

9. srpna 2018 v 19:05 | Karamelka

Na večerní procházce s pejskem se mi povedlo vyfotografovat západ slunce i s mraky :) Je to tajemné, ale má to své kouzlo. Poslední dobou jsem si velmi oblíbila focení západů slunce, neboť si mohu pohrát s nastavením a fotka tak dostane krásné barvy :))

Motýlci

19. července 2018 v 9:46 | Karamelka
Společně s pejskem chodíme několik tras procházek a na jedné z nich se nachází tzv. motýlí květina. Jak už název napovídá, obletují ji motýlci, a jelikož ji pán má velkou, tak je jich plná... krásný pohled :) Pokusila jsem se tu krásu vyfotografovat, ale nic se nevyrovná tomu stát v blízkosti a pozorovat tu nádheru :))

Čmelák

28. června 2018 v 14:50 | Karamelka

Příroda nám poskytuje tolik krásných věcí a já měla štěstí vyfotit čmeláka, který zrovna vykonával svou práci :)) A i když pendluji mezi dvěma domovy, snažím se mít u sebe, co nejvíce Clumsyho :) Nikdy nevíte, kdy se vám naskytne příležitost něco vyfotit ;)

Psí čumáček

8. června 2018 v 10:30 | Karamelka
To si tak fotíte po děšti vlčí mák, snažíte se zachytit kapky a najednou tam máte psí čumáček :D Bylo mi to divné, a tak jsem se na fotku podívala znovu a zjistila jsem, že mi tam Roky strčil čumák... asi chtěl zjistit, zda to nevoní. Když jsem se na momentku dívala na počítači, zjistila jsem, že je celkem povedená a udělala mi radost.

Prskavky

5. ledna 2018 v 18:20 | Karamelka
Ani letos jsme nemohli vynechat zapálení si prskavek na Nový rok. Jen letos to bylo trochu jiné... kromě toho, že jsem Silvestr slavila s rodinou, byl se mnou i můj přítel a musím řici, že to bylo opravdu jiné. Cítila jsem se šťastnější, spokojenější :) A tak po ohňostroji jsem vzala prskavky, a šli jsme si je zapálit společně. Už loni jsme s Mišulí dělaly různé kruhy a já to fotila, tak proč to opět nezkusit... vzali jsme prskavky s přítelem i Mišulí, zapálili je a hráli si.

Ohňostroj

1. ledna 2018 v 16:32 | Karamelka

Všem přeji krásný vstup do nového roku, hodně zdraví, štěstí a úspěchů :) My dnešní nový den, nový rok zahájili ohňostrojem, který jsem se pokusila aspoň trochu zachytit.

Západ slunce

23. srpna 2017 v 13:45 | Karamelka

Když si člověk udělá čas a půjde se projít, má možnost vidět krásný západ slunce nad rybníkem. Roky rád chodí ven, a tak není těžké se jít projít a nejít přitom sám. Slunce se krásně odráží v hladině a vypadá to hezky až romanticky :)

Západ slunce

19. prosince 2016 v 13:26 | Karamelka
Jednu sobotu jsem se domluvila s kamarádem, vzali jsme pejsky a vydali se s nimi na procházku. Nejdříve si příliš nesedli, kamarád má fenku jiné rasy a ta na Rokyho vrčela a oháněla se po něm. Raději ji kamarád dal košík, ale pak se oťukali a běhali spolu po poli, po cestě, u hráze... řádili spolu. Byla jsem ráda, že se vyběhají. My jsme pomalu šli a povídali si, občas jsem něco vyfotila. Musím se přiznat, že jsem zachytila krásný západ slunce u rybníka. Už dlouho jsem neměla možnost západ vidět a byla jsem nadšená. Kamarád to chápal a nechal mne fotit a hlídal psíky. Tento čas jsem si moc užila a doufám, že spolu ještě někdy vyrazíme. Plánujeme, že bychom chodili každý víkend společně ven... uvidíme, zda nám to vyjde.

Západ slunce

6. dubna 2016 v 10:14 | Karamelka
Před velikonočním pondělí jsem se byla projít, neboť u nás svítilo krásně sluníčko. Byla jsem venku dlouho, a tak jsem stihla zdokumentovat západ slunce po dlouhé době.

Prskavky

2. ledna 2016 v 0:32 | Karamelka

Po půlnoci jsme vyrazili ven se podívat na ohňostroje a také jsme si zapálil prskavky. Stejně jako loni jsem si vzala foťák a zkoušela to vyfotit. Něco se povedlo, něco ne... pár fotek jsem podepsala a mám je tu pro vás ;)

 
 

Reklama