...PNG obrázky

Jmenovky 1.5

10. dubna 2017 v 10:55 | Karamelka
Ahojky, stále v grafickém programu experimetuji a zjišťuji, že mi tam chybí nějaké věci. Musím si je najít a zkusit přidat. Prozatím jsem si udělala další jmenovky. Jsou jen tři, stejné písmo, stejný přechod barev, ale u každé je něco jiného... s každou jsem si pohrála trochu jinak, i když jsou si hodně podobné ;)

PNG obrázky 3.0

15. března 2017 v 14:05 | Karamelka
Ahojky, o víkendu jsem si do grafického programu nahrávala nové věcičky a samozřejmě jsem to musela hned vyzkoušet. Také jsem si chtěla trochu pohrát s fotkami. Dříve jsem dělala takové jednoduché koláže z několika fotek, a tak jsem se rozhodla to zkusit udělat znovu. Dalo mi to sice více práce než dříve. Teprve se s programem učím, ale povedlo se mi to. Využila jsem čerstvé fotky sněženek a tady je výsledek - obrázky jsou dva, jeden s nadpisem a druhý bez.

Jmenovky 1.4

3. března 2017 v 6:25 | Karamelka
Ahojky, od včerejšího dne mám v notebooku grafický program, a tak jsem se pustila do jeho zkoumání a tvoření. Na zkoušku jsem si vyrobila čtyři jmenovky a dále zkoumám jeho zákoutí a vše, co dokáže udělat. Program mi také bude nápomocen při předmětu ve škole, kdy budeme vytvářet pozvánku. V úterý se s kamarádkami domluvíme na tématu, a pak můžu vyrábět. Možná pozvánku zveřejním, možná ne... ještě uvidím. Každopádně je možné, že teď se tu bude objevovat více článků s nějakou tou grafikou.

PNG obrázky 2.9

6. června 2016 v 13:55 | Karamelka

Rok mi trvalo, než jsem udělala koláž z fotek, ale hned po ní tu mám druhou, kterou jsem vytvořila z jarních fotek. Je to takový mixík, není to z jednoho místa, ale tyto fotky jste mohli vidět už na blogu v různých článcích. Použila jsem tam i jeden efekt a burshe. Co na to říkáte? :))

Jmenovky 1.3

9. května 2016 v 10:42 | Karamelka
Kromě oddělovačů, které jste mohli vidět zde, jsem vytvořila i jmenovky. Sice jen dvě, ale experimentovala jsem a trochu si s nimi vyhrála. Na obou se mi líbí kombinace barev, modrá v kombinaci s růžovou. S touto kombinací jste se mohli již setkat u jedno z oddělovačů a zde jsem to opět využila :))

PNG obrázky 2.8

20. dubna 2016 v 10:10 | Karamelka
Dříve jsem tvořila z fotek různé koláže, ale pak jsem prostě přestala. Nevím, proč... bavilo mne to. Možná to bylo kvůli času, možná kvůli lenivosti a dnes je to přesně rok, kdy jsem naposledy takovou koláž zveřejnila na blogu... ale není poslední, protože přesně o rok později, tedy dnes, zvěřejňuji novou letošní koláž z fotek, které jsem pořídila na výletě s Ennie.

Jmenovky 1.2

28. března 2016 v 12:12 | Karamelka
Když jsem tvořila ceny za soutěže, zastesklo se mi po grafice. Vytvořila jsem si tři nové jmenovky, ale není to ono... měla jsem jisté přestavy, ale nevyšlo to tak... ale lepší než nic :)) Při psaní tohoto článku jsem zabrouzdala do rubriky ...PNG obrázky a dívala se na své staré výtvory. Musím se přiznat, že mi chybí mé experimentování s fotkami, ale bohužel na to nemám už tolik času... ale možná se k tomu jednou vrátím :)) Zatím jsem ráda, že jsem udělala ceny za soutěže a udělala si tři jmenovky. Chtěla jsem vytvořit i nadpis k povídce, ale nevyšlo to... ještě nevím, co s povídkou udělám, ale nejspíš ji nechám uloženou v dokumentu a zveřejňovat ji nebudu. Myslím, že je toho zde dost na čtení ;)

Edit: Nakonec mi nadpis k povídce udělala PawlušQa, takže ji nejspíše zveřejním :))

Jmenovky 1.1

19. prosince 2015 v 10:00 | Karamelka

Při příležitosti narozenin blogu jsem udělala jedno PNG, kterým bych také chtěla zahájit oslavu! Těšit se můžete na plno soutěží a také nějaké to překvapení, které jsem si pro vás připravila :)) Všem zúčastněným předem děkuji, přeji hodně štěstí v soutěžích a dobře se zde bavte :))

Jmenovky 1.0

4. listopadu 2015 v 18:15 | Karamelka
V poslední době jsem začala hodně využívat jmenovky vlastní tvorby, a tak jsem si udělal tři nové, abych nepoužívala stále ty stejné :)) Dokonce jsem si kvůli tomu stáhla i nové fonty, které jsem už dlouho neobnovovala... po pravdě už jsem dlouho ani neotevřela grafický program, ale nějak na to nemám moc času. O víkendu jsem si chtěla odpočinout od tvoření seminární práce, a tak mě napadlo udělat si nové jmenovky, otevřela jsem program a zjistila, že by to chtělo i nové fonty... a nakonec jsem u toho seděla déle, než jsem měla v plánu :D

PNG obrázky 2.7

20. dubna 2015 v 18:52 | Karamelka
Ahojky, v sobotu 11. dubna jsem otevřela grafický program a začala tvořit :)) Vytvořila jsem takovou koláž fotek, které jsem také pořídila v sobotu... použila jsem tam různé efekty a trochu si s tím pohrála. To je tak, když člověk by se měl učit a dělá místo toho něco jiného a raději se věnuje tomu, než tomu učení :D

 
 

Reklama
Reklama