Rozhovory a tagy

Tag - jedno slovo

20. února 2018 v 8:32 | Karamelka

Ahojky, narazila jsem na tag, kdy vaší odpovědí musí být jen jedno slovíčko. Zaujalo mne to, a tak jsem jej zkusila a musím říct, že kniha byla problém :D Takže nakonec má dvě slova, s jedním slovem opravdu nemám, ale jinak jsem to dodržela a mám jednoslovné odpovědi :)


Tvoje vlasy? Hnědé.
Oblíbená věc? Kniha.
Sen z minulé noci? Žádný.
Oblíbené pití? Džus.
Vysněné auto? Žádné.
Místnost, ve které se nacházíš? Pokoj.
Tvůj strach? Výšky.
Co bys chtěla být za 10 let? Šťastná.
S kým jsi strávila včerejší večer? Přítel.
Co nejsi? Zombie.
Poslední, co jsi dělala? Psala.
Co máš na sobě? Tričko.
Tvoje oblíbená knížka? Malý princ.
Poslední, co jsi jedla? Rohlík.
Tvůj život? Dobrodružství.
Tvoje nálada? Zmatená.
Tvé léto? Hory.
Kdy ses naposledy smála? Dnes.
Nejoblíbenější víkendová činnost? Mazlení.
Tvůj počítač? Zodpovědnost.
Pivo? Fuj.
Zima? Sníh.
Dovolená? Holandsko.
Na tvé posteli? Pes.
Láska? On.

Tag - books 0.6

21. března 2017 v 9:50 | Karamelka

Ahojky, narazila jsem na další zajímavý tag, který se týká knih a čtení. Jelikož mne zaujal, udělala jsem si jej a zjistila jsem dokonce, že pár otázek je podobných již jednomu tagu, který tu na blogu byl v roce 2015... takže myslím, že to nevadí.

Bláznivý tag

23. února 2017 v 10:52 | Karamelka

Dlouho tu již nebyl nějaký tag. Dříve mne je bavilo dělat, ale nakonec jsem s tím skončila, ale když jsem narazila na Bláznivý tag zde, neodolalal jsem. Líbily se mi otázky, a tak jsem jej vyplnila. Takže je možnost, že jednou za čas, se tu budou zase objevovat, ale jen když narazím na nějaký zajímavý.

Byla jsi někdy drzá k učitelům ve škole?
Ne, nikdy bych si to ani nedovolila. K učitelům jsem měla a stále mám úctu. I když se musím přiznat, že teď mám, co dělat udržet emoce v angličtině.

Tag - nejlepší kámošky

3. září 2015 v 16:16 | Karamelka
Ahojky, na různých blogech jsem si všimla tagu, který udělali se svým nejlepším kamarádem či kamarádkou, a mě to zaujalo. A tak jsem si našla na internetu anglický tag, přeložila ho a dala ho dohromady s PawlušQou. Každá jsme ho vyplnila sama a zvlášť, PawlušQa mi to poslala a já to dávám na blog... jen vtip jsem opsala :D To jsem nevědala jaký, ale jinak jsme to dělala každá sama :))

Tag - books 0.5

7. srpna 2015 v 14:20 | Karamelka
Ahojky, našla jsem si další tag o knihách zde, a tak si jej s radostí opět vyplnila. Tenhle mi trval déle, protože otázky jsou k zamyšlení a pozastavení... ne, vše je jednoduché. Opět si jej může vyplnit kdokoliv ;)

Tag - books 0.4

12. července 2015 v 21:18 | Karamelka

Náhodně jsem narazila na tag zde, který se týká knih. Pročetla jsem si otázky a zjistila, že jsou super, a tak jsem tag vyplnila a mám ho tu pro vás. Pokud máte zájem, můžete si ho samozřejmě také vyplnit :)) Stačí si jen najít pár minut ;)

Tag - books 0.3

7. března 2015 v 16:42 | Karamelka

Ahojky, byla jsem nominována od Dominique, které moc děkují :)) Já osobně nikoho nominovat nebudu, můžete si jej vyplnit, kdo budete chtít... když se vám zalíbí, tak si jej klidně vyplňte :)) Otázky se mi líbily a dobře se mi odpovídalo :))

Tag - books 0.2

18. února 2015 v 5:50 | Karamelka

Ahojky, mám tu pro vás Tag, který se mi moc líbil :)) Narazila jsem na něj na blogu Verr:). S jejím souhlasem jsem si Tag vyplnila a mám jej tu :)) Je o knihách, možná proto si mě získal, a já ho ráda vyplnila ;)

Tag

19. listopadu 2014 v 20:50 | Karamelka

Ahojky, mám tu nominaci, ve které mě nominovala Renaiti, které samozřejmě děkuji a s radostí vyplním tuto nominaci. Je zajímavá a otázky se mi líbí :)) Tato nominace má pár podmínek, a tak... no ale to se dozvíte v celém článku ;) Přeji všem příjemné čtení :))

Tag - books

27. srpna 2014 v 20:10 | Karamelka

Ahojky, mám tu vyhotovený Tag o knihách :)) Nominovala mě Dominique, které za to moc děkujíí :)) Vyplnila jsem, ale nominovat nebudu... nechám to na Vás. Kdo chcete, tak vyplňte. Odpovíte na stejné otázky, na které jsem odpověděla já :))
 
 

Reklama