Rozhovory a tagy

Tag - books 0.6

21. března 2017 v 9:50 | Karamelka

Ahojky, narazila jsem na další zajímavý tag, který se týká knih a čtení. Jelikož mne zaujal, udělala jsem si jej a zjistila jsem dokonce, že pár otázek je podobných již jednomu tagu, který tu na blogu byl v roce 2015... takže myslím, že to nevadí.

Bláznivý tag

23. února 2017 v 10:52 | Karamelka

Dlouho tu již nebyl nějaký tag. Dříve mne je bavilo dělat, ale nakonec jsem s tím skončila, ale když jsem narazila na Bláznivý tag zde, neodolalal jsem. Líbily se mi otázky, a tak jsem jej vyplnila. Takže je možnost, že jednou za čas, se tu budou zase objevovat, ale jen když narazím na nějaký zajímavý.

Byla jsi někdy drzá k učitelům ve škole?
Ne, nikdy bych si to ani nedovolila. K učitelům jsem měla a stále mám úctu. I když se musím přiznat, že teď mám, co dělat udržet emoce v angličtině.

Tag - nejlepší kámošky

3. září 2015 v 16:16 | Karamelka
Ahojky, na různých blogech jsem si všimla tagu, který udělali se svým nejlepším kamarádem či kamarádkou, a mě to zaujalo. A tak jsem si našla na internetu anglický tag, přeložila ho a dala ho dohromady s PawlušQou. Každá jsme ho vyplnila sama a zvlášť, PawlušQa mi to poslala a já to dávám na blog... jen vtip jsem opsala :D To jsem nevědala jaký, ale jinak jsme to dělala každá sama :))

Tag - books 0.5

7. srpna 2015 v 14:20 | Karamelka
Ahojky, našla jsem si další tag o knihách zde, a tak si jej s radostí opět vyplnila. Tenhle mi trval déle, protože otázky jsou k zamyšlení a pozastavení... ne, vše je jednoduché. Opět si jej může vyplnit kdokoliv ;)

Tag - books 0.4

12. července 2015 v 21:18 | Karamelka

Náhodně jsem narazila na tag zde, který se týká knih. Pročetla jsem si otázky a zjistila, že jsou super, a tak jsem tag vyplnila a mám ho tu pro vás. Pokud máte zájem, můžete si ho samozřejmě také vyplnit :)) Stačí si jen najít pár minut ;)

Tag - books 0.3

7. března 2015 v 16:42 | Karamelka

Ahojky, byla jsem nominována od Dominique, které moc děkují :)) Já osobně nikoho nominovat nebudu, můžete si jej vyplnit, kdo budete chtít... když se vám zalíbí, tak si jej klidně vyplňte :)) Otázky se mi líbily a dobře se mi odpovídalo :))

Tag - books 0.2

18. února 2015 v 5:50 | Karamelka

Ahojky, mám tu pro vás Tag, který se mi moc líbil :)) Narazila jsem na něj na blogu Verr:). S jejím souhlasem jsem si Tag vyplnila a mám jej tu :)) Je o knihách, možná proto si mě získal, a já ho ráda vyplnila ;)

Tag

19. listopadu 2014 v 20:50 | Karamelka

Ahojky, mám tu nominaci, ve které mě nominovala Renaiti, které samozřejmě děkuji a s radostí vyplním tuto nominaci. Je zajímavá a otázky se mi líbí :)) Tato nominace má pár podmínek, a tak... no ale to se dozvíte v celém článku ;) Přeji všem příjemné čtení :))

Tag - books

27. srpna 2014 v 20:10 | Karamelka

Ahojky, mám tu vyhotovený Tag o knihách :)) Nominovala mě Dominique, které za to moc děkujíí :)) Vyplnila jsem, ale nominovat nebudu... nechám to na Vás. Kdo chcete, tak vyplňte. Odpovíte na stejné otázky, na které jsem odpověděla já :))

Nominace 1.2

14. srpna 2014 v 19:36 | Karamelka

Ahojky, mám tu nominaci, kdy mě nominovala Dominique, čímž jí děkuji :)) Bylo pro mě dost těžké vymyslet deset věcí o mně :D Na takové věci prostě nejsem :D Ale vymyslela jsem to, vymyslela jsem i otázky pro nominované.. :)) Takže přeji příjemné čtení.
 
 

Reklama