...soutěže

Deváté narozeniny blogu aneb narozeninová soutěž

16. prosince 2017 v 16:36 | Karamelka
Před devití lety jsem klikla na založit blog a začala se psát nová kapitola mého života. Stvořila jsem si vlastní svět, ve kterém není nic nemožné. Dnes je to opravdu devět let, tento blog slaví devět let své existence. A pokud si projdete staré články, můžete vidět i ten posun. Můžete vidět, jak jsme společně rostli. Založila jsem si ho na základní škole a teď jsem již na vysoké, to už je opravdu kus života. Netvrdím, že vždy vše bylo skvělé, ale neotočila jsem se k blogu zády... pořád je to místo, které mi pomáhá, je to místo, kam se ráda vracím... je to místo, které je jen mé. Je to místo, které je tu pro mne v dobrém i zlém... je tu pro mne už devět let a to je úžasné :) Všechno nejlepší, můj malý světe, můj přítelíčku.

K této příležitosti jsem si pro vás připravila soutěž, ve které budete mít šanci vyhrát balíček kreativity (pod článek fotografie) plus překvapení v něm. Dlouho jsem přemýšlela, co za soutěž dát, ale rozhodla jsem se nakonec pro něco jednoduššího a nechám to na vaší fantasii. Předem děkuji zúčastněním :) A ještě jedna informace, soutěž bude trvat do 23. prosince 2017.

Komu se podaří vymyslet, co nejoriginálnější přání vyhrává (pokud se nebudu moci rozhodnout, výherce vylosuji). Fantasii se meze nekladou ;)

Osmé narozeniny aneb pojďte si zasoutěžit!

16. prosince 2016 v 16:36 | Karamelka
Dnes je výjimečný den. Kromě toho, že jsem měla dvě zkoušky, tento blog slaví již osmé narozeniny. Nemohu tomu tak nějak uvěřit. Osm let vlastním tento blog a stále mne baví. I když jsem si prošla nedávnou krizí, zjistila jsem, že jej nedokážu opustit... nedokáži přestat blogovat. Přemýšlela jsem, jak udělat oslavu a rozhodla jsem se pro nezvyklou formu, nezvyklou formu pro můj blog. Jelikož již nevlastním grafický program ve svém notebooku, a než bych se dostala k druhému notebook, a než bych si našla čas... no trvalo by mi to, a tak jsem se rozhodla udělat jednu soutěž. Doufám, že vás potěší více než grafické ceny, protože máte možnost si zasoutěžit o knihu!

Nemohla jsem se rozhodnout, o kterou knihu to bude. Měla jsem dvě a nevědělajsem kterou, a tak jsem se rozhodla dát na výběr vám. Soutěž bude jednoduchá, jedna otázečka + název jedné ze dvou knih, o kterou máte zájem. Pokud bude správných odpovědí více, budu losovat... knihu pošlu po Vánocích, kdy se Česká pošta trochu uklidní. Soutěž bude trvat do 24. prosince 2016. Všem zúčastněním předem děkuji a děkuji čtenářům, že jsou tu s námi :)) Jsem na tento blog pyšná i na sebe, že můžeme slavit těch osm společných let.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje povídka, se kterou jsem před několika lety vyhrála knihu?

Edit 17.12.2016
Nápověda pro soutěžící: Kniha, kterou jsem vyhrála, je od autorky Kathy Reichs.
+
O kterou knihu chcete soutěžit?
a) Petr a Lucie
b) Malý princ

Pokud nemáte blog, prosím nechte mi v případě výhry na sebe email či jiný kontakt. Hodně štěstí při soutěži :))


Poznávej a bav se 1.5

19. prosince 2015 v 18:38 | Karamelka

Tuto soutěž jsme tu už dnes také měly, ale proč si nezasoutěžit v ní ještě jednou? :)) Přeji všem soutěžícím hodně štěstí a děkuji všem za účast, za odměnu se můžete těšit na grafickou cenu ;) A


Víte, který/á film/seriál/kniha spojuje tyhle tři slova?

kolo, 1982, volat domůKouzla vět 0.9

19. prosince 2015 v 17:55 | Karamelka
Další soutěž, kterou jsem si pro vás připravila je opět kouzelná větičky :)) Tentokrát jsou v ní ukrytá dvě slova, ale byla bych moc ráda, kdyby se vám podařilo najít obě... když ne, nevadí ;) Přeji hodně štěstí v soutěži a příjemné hledání.

P.S. pro toho, kdo neví: Hruška zůstala ležet na zemi. Ve větě je slovo kaz, tučně zvýrazněno ;)


Šel si do kuchyně pro hrušku.

Tipovačka 3.6

19. prosince 2015 v 16:08 | Karamelka

Pro dnešní den už druhá tipovačka, ale pro tentokrát jsem položila dvě otázky... a podle toho, kdo bude mít obě správně, či jednu... tak podle toho budou ceny :)) Děkuji všem za účast nejen v této soutěži, a také děkuji, že jste sem zavítali :))


Otázka 1.: Mám už nakoupeny dárky na Vánoce?
1. ano
2. ne

Otázka 2.: Mám dárky zabaleny?
1. ano
2. většinu ano
3. ne


Soutěž 1.5

19. prosince 2015 v 15:38 | Karamelka

A máme tu poslední soutěž typu uhodni rozřezaný obrázek :)) U přechozích jsem vám radila, že jde o kreslenou bytost, opět jsem zvolila kreslený obrázek, všechny tři obrázky spouje něco víc... ale na to jste jistě přišli sami ;) Hodně štěstí při hádání a děkuji za účast :))

Kouzla vět 0.8

19. prosince 2015 v 15:02 | Karamelka
Zkusme potrápit trochu mozkové závity, neboť jsou potřeba v další soutěži, která tu dnes je :)) Pro toho, kdo neví, o co jde: pod článek je věta a v ní je ukryto jiné slovo než je na první pohled znát :)) Vysvětlím na ukázce: Hruška zůstala ležet na zemi. Ve větě je slovo kaz, tučně zvýrazněno ;) Chápete? Tak teď se můžete pustit do své věty, přeji hodně štěstí :))


Jablko zapadlo za bednu.

Poznávej a bav se 1.4

19. prosince 2015 v 13:52 | Karamelka

Když jsem připravovala soutěže, dívala jsem si, kdy jaká soutěž tu naposledy byla... tento typ soutěže tu byl naposledy loni, také na oslavě narozenin blogu :)) Jelikož je to dlouhá doba, vysvětlím, o co v soutěži jde ;) Víte, který/á film/seriál/kniha spojuje tyhle tři slova?

detektiv, Baker Street (Londýn), dýmkaSoutěž 1.4

19. prosince 2015 v 13:15 | Karamelka

Připravila jsem si pro vás další rozřezaný obrázek... když jej uhodnete, můžete se těšit na grafickou cenu :)) Opět jsem zvolila kreslenou postavičku, všem přeji hodně štěstí :))

Tipovačka 3.5

19. prosince 2015 v 12:05 | Karamelka
Aby se neopakovaly neustále ty stejné soutěže, je tu nyní jiný druh... tentokrát je to o štěstí, protože odpověď v soutěži Tipovačka nikdo neví, jen já (na databázi knih jsem to smazala) ;) Přeji všem, aby to štěstí měli a správně si tipnuli. Děkuji za účast :))

Otázka: Kterou knihu právě čtu?

1. Eleanor a Park
2. Revival
3. Zkrocený
4. O lásce, tichu i zradě

 
 

Reklama
Reklama