Svět knih

Na půl cesty do hrobu

25. září 2014 v 16:45 | Karamelka
Originální název: Halfway to the Grave
Český název: Na půl cesty do hrobu
Díl: 1.
Žánr: beletrie pro dospělé - fantasy
Autor: Jeaniene Frost
Nakladatelství: Fantom Print 2012
Počet stran: 272

Stručný obsah knihy:
Poloviční upírka Catherine Crawfieldová loví upíry s jediným cílem - pomstou. A přitom doufá, že jednou ze stvůr bez tlukoucího srdce bude její otec. Muž, který zničil život její matce.
Dříve, než se jí to podaří, je ale zajata Bonesem, upířím lovcem odměn, a přinucena vstoupit do nerovného partnerství. Bones je ochoten Cat pomoci hledat otce, ale pouze pod podmínkou, že s ním začne trénovat.
Cat tedy souhlasí, aby ji přitažlivý noční stopař trénoval, dokud se jí bojové reflexy nezostří jako tesáky jejího trenéra.
Ale dřív, než si Cat dokáže plně užít svých nově nabytých schopností drsné lovkyně démonů, jí i Bonesovi se vydá ve stopách skupina zabijáků. Nyní si Cat musí zvolit, na jakou stranu se přidá. A Bones ji přitahuje více než jakýkoli jiný muž s bijícím srdcem…

Hot Boys

13. září 2014 v 17:14 | Karamelka
Originální název: Hot Boys
Český název: Hot Boys
Žánr: beletrie pro dospělé - román
Autor: M. T. Majar
Nakladatelství: Fantom Print 2012
Počet stran: 288

Stručný obsah knihy:
Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry.
Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí...

Odstíny vášně - Spoutaná touha

7. září 2014 v 20:03 | Karamelka
Originální název: Gefesselte Lust, Shadows Of Love
Český název: Odstíny vášně - Spoutaná touha
Žánr: populárně naučná pro dospělé - erotika, sex
Autor: Jasmin Eden
Nakladatelství: MOBA 2014
Počet stran: 96

Stručný obsah knihy:
Mladá novinářka Helena Feldkampová nastupuje do redakce vyhlášeného berlínského časopisu "B - Touch". Netuší, co má od svého prvního pracovního místa očekávat. Zároveň ji ani ve snu nenapadlo, jak ji bude její nový šéf Jonah Winter přitahovat. Spoutaná touha je provokativní příběh plný erotické touhy, smyslnosti a odhalení tajemství minulosti.

Odstíny vášně – Temná vášeň

1. září 2014 v 15:58 | Karamelka
Originální název: Dunkle Leidenschaft, Shadows Of Love
Český název: Odstíny vášně - Temná vášeň
Žánr: populárně naučná pro dospělé - erotika, sex
Autor: Inka Loreen Minden
Nakladatelství: MOBA 2014
Počet stran: 96

Stručný obsah knihy:
Sedmadvacetiletá Mia Ferrisová, americká designérka, dostává vynikající pracovní nabídku. Z Kalifornie se vydává do daleké Anglie, aniž by tušila, že ji čeká speciální úkol. Jejím zákazníkem je nejvyhledávanější a nejbohatší muž Anglie - Nathan Sterling, ale i on má svá tajemství a stinné stránky. A hlavně je zatraceně přitažlivý. Dokáže mu Mia odolat? Temná vášeň představuje dokonalý mix vášnivé romantiky a nevázané erotiky…

Země plná otroků – Pravda o (vašich) mužích

26. srpna 2014 v 20:18 | Karamelka
Originální název: Země plná otroků - Pravda o (vašich) mužích
Český název: Země plná otroků - Pravda o (vašich) mužích
Žánr: česká současná literatura pro dospělé
Autor: Dominika Svobodová
Nakladatelství: AMAPRINT 2013
Počet stran: 160

Stručný obsah knihy:
Dominika Svobodová je elitní česká Domina, která se rozhodla zveřejnit zážitky a historky ze své mnohaleté praxe. Hrdiny jejích povídek, jež vycházejí ze skutečných zážitků (změněna byla pouze jména postav) jsou obyčejní lidé, které denně potkáváte - vaši kamarádi či manželé. Domina je zná jinak než vy... Díky autorčiným vysvětlujícím poznámkám kniha rovněž vtipnou a nevulgární formou odpovídá na vše, co jste kdy o Dominách (a zejména mužích, kteří k nim chodí ), chtěli vědět. Jak lekce u Dominy probíhají, co se během nich smí a nesmí, kdo na ně chodí, čím Madam obdarovává...

Šifra

19. srpna 2014 v 17:38 | Karamelka
Originální název: Code
Český název: Šifra
Díl: 3.
Žánr: světová literatura pro mládež - detektivní román
Autor: Kathy and Brendan Reichs
Nakladatelství: BB/art 2013
Počet stran: 320

Stručný obsah knihy:
Tory Brennanová, praneteř proslulé "sběratelky kostí" doktorky Temperance Brennanové, jde spolu se svými kamarády z jednoho nebezpečného dobrodružství do druhého.
Před časem se Tory, Ben, Hiram a Shelton nakazili zmutovaným supervirem, který proměnil jejich DNA. Onemocněli, změnili se, ale má to i svoje výhody - všichni získali zvláštní nadlidské schopnosti. Jsou rychlejší, silnější, mají dokonalý zrak, čich, sluch i chuť. Jsou z nich viráti…
Hiram má teď nového koníčka - geocaching. Na ostrově Loggerhead nachází spolu s ostatními první kešku - záhadnou zdobenou krabičku. Uvnitř je šifrovaný vzkaz s podpisem: Pán hry. Jsou viráti připravení zapojit se do podivné Hry?
Sheltonovi se podaří zašifrovanou zprávu rozluštit a ta je dovede k dalšímu nálezu. Tory chce přijít celé záhadě na kloub, ovšem to, co zpočátku vypadalo jako nevinná zábava, se rychle mění v noční můru. Někde venku tiká bomba a čas ubíhá…

Poklad

2. srpna 2014 v 18:20 | Karamelka
Originální název: Seizure
Český název: Poklad
Díl: 2.
Žánr: světová literatura pro mládež - detektivní román
Autor: Kathy and Brendan Reichs
Nakladatelství: BB/art 2012
Počet stran: 304

Stručný obsah knihy:
Tory a její přátelé narazí v Charlestonu na stopu po dávném pirátském pokladu. Viráti se ocitají na nebezpečné cestě plné zákeřných pastí, bezhlavých mrtvol a tunelů zalitých vodou. Poklad ale nehledají jen kvůli dobrodružství… v sázce je osud ostrova Loggerhead.
Jejich nadpřirozené vlčí schopnosti mohou být jedinou šancí, jak překonat všechny nástrahy. Po pokladu totiž pátrá i někdo další…
Zároveň se nepříjemně blíží i Toryino uvedení do charlestonské společnosti. Napětí mezi Tory a otcovou přítelkyní Whitney stále stoupá a Tory se musí ovládat, aby nevybuchla.
Ale mnohem důležitější je udržet smečku pohromadě. Tory a její přátelé se musí spojit, aby zachránili svůj ostrov, práci svých rodičů i svou budoucnost.

Virus

21. července 2014 v 0:10 | Karamelka
Originální název: Virals
Český název: Virus
Díl: 1.
Žánr: světová literatura pro mládež - detektivní román
Autor: Kathy Reichs
Nakladatelství: BB/art 2011
Počet stran: 280

Stručný obsah knihy:
Ve výzkumném ústavu se dějí divné a nebezpečné věci…
Čtrnáctiletá Tory Brennanová měla odjakživa smysl pro dobrodružství; konec konců je přece neteří slavné soudní antropoložky Temperance Brennanové. Nyní se však stěhuje doprostřed pustiny - na ostrov Morris v Jižní Karolíně, k otci, jehož nikdy nepoznala. A zvyknout si na docela nový život není snadné.
Seznamuje se se skupinkou místních dětí, které s ní sdílejí zápal pro vědu, a svůj volný čas tráví zkoumáním zastrčených zákoutí mokřiny kolem ostrova Loggerhead. Jenomže ve výzkumném ústavu na Loggerheadu se dějí divné a nebezpečné věci.
Dětem se podaří z místní utajené laboratoře zachránit štěně vlčáka, ale nakazí se přitom vzácným kmenem psího parvoviru, který jim pozmění DNA - navždycky.
Díky zbystřeným smyslům a rychlejším reflexům se jim možná podaří vyřešit případ dávné vraždy… tedy pokud zůstanou naživu dost dlouho, aby zachytily pach vraha.
Naštěstí teď už jsou mnohem víc než přátelé. Jsou smečka. Jsou viráti.

Jako šelma

17. července 2014 v 0:26 | Karamelka
Originální název: Imidž šelmy
Český název: Jako šelma
Žánr: beletrie pro dospělé - romantika
Autor: Jana Struhárová
Nakladatelství: BRÁNA 2014
Počet stran: 160

Stručný obsah knihy:
Jako šelma je svěží příběh o sexu bez sexu a o lásce bez lásky.

Je to příběh svobodné třicátnice, která nalezne východisko z nelehké situace v audiotexových erotických službách. Šedá myška se v práci stává nespoutanou dračicí, která plní všechna přání klientů - i ta bizarní a úchylná. Je to její image, díky kterému se do ní zamiluje nejeden klient a ona podléhá iluzi, že je velice žádaná žena.
A pak se objeví muž, o kterém si myslí, že ho dobře zná. Omyl! Nic není takové, jak to zpočátku vypadá…
Jako šelma není román jenom o sexu, ale hlavně o překonání zábran, o překonání sebe samé. O hledání lásky a o iluzích, kterým tak rádi podléháme.

14 podob touhy

15. července 2014 v 13:58 | Karamelka
Originální název: Stories to make you Blush a More Stories to make you Blush
Český název: 14 podob touhy
Žánr: beletrie pro dospělé - romantika, erotika
Autor: Marie Gray
Nakladatelství: Fragment 2013
Počet stran: 312

Stručný obsah knihy:
14 povídek plných nejtajnějších erotických fantazií a touhy.

Probuďte v sobě své skryté smyslné "já".
Pojďme nakouknout do zákulisí rockového koncertu, do zkušební kabinky v obchodním domě, opalovat se na pláž nebo jen pootevřít dveře do intimních představ (ne)obyčejných lidí.
Vychutnejte si naplno každý okamžik, pocit, vůni a především - vášeň.
Jste připravená? Zveme vás na výlet do říše sexuální touhy.

 
 

Reklama