...únik ze světa reality

Únik ze světa reality 7.6

6. prosince 2016 v 10:52 | Karamelka
Po obědě jsme jeden den s Ennie zašly do knihkupectví, do velkého třípatrového a to by byl hřích si nic neodnést. Po pravdě mne stačí i malé knihkupectví na to, abych si něco odnesla.

Únik ze světa reality 7.5

28. listopadu 2016 v 11:14 | Karamelka

S Ennie jsme si v den, kdy jsme navštívily antikvariáty, zaskočily podívat i do Levných knih... samozřejmě jsem neodolala a koupila jsem si knihu. Může ale za to Ennie. Já si jí nevšimla, ale když mi ji Ennie ukázala, věděla jsem, že ji musím mít.

Únik ze světa reality 7.4

23. listopadu 2016 v 19:10 | Karamelka
Nejnovějšími příspěvky do mé knihovničky jsou dvě knihy z antikvariátu. Článek o putování po brněnských antikvariátech si můžete přečíst zde.

Kladivo na čarodějnice jsem sice četla, ale jsem ráda, že mám možnost tuto knihu vlastnit a druhé knize jsem neodolala.

Únik ze světa reality 7.3

14. listopadu 2016 v 19:35 | Karamelka
"Stála jsem v práci u počítače a rozhlížela se po prodejně." Takto nějak začíná příběh koupi této knihy. Já si nekupuji knihy podle obálky, ale tentokrát jsem neodolala a tahle kniha si mne získala svoji nádhernou obálkou. Přečetla jsem si její anotaci a získala si mne znovu. A tak nyní zbobí moji knihovnu čelem. Ráda se na tu obálku dívám.

Únik ze světa reality 7.2

26. října 2016 v 20:04 | Karamelka
V rámci školy jsem měla přednášku o ediční činnosti, kde nám vyučující ukazovala a doporučovala knihy. Jelikož mě tento předmět baví a navíc mě český jazyk zajímá, rozhodla jsem se po některých knihách podívat. Zklamalo mne, že některé se již neprodávají, neplánuje se ani dotisk, a tak jsem si postěžovala Ennie a víte co? Ona mi našla, že jedné knihy se plánuje dotisk a bude vycházet koncem října. No není skvělá? Je. A navíc je to kniha, o kterou jsem měla největší zájem... ale to není tématem tohoto článku.

Únik ze světa reality 7.1

21. října 2016 v 12:22 | Karamelka
Nejnovějším přírůstkem je kniha, která má v sobě knihy dvě. Ta druhá kniha je takový bonus, neboť jsem chtěla hlavně přečíst si knihu Carmilla. Tuto knihu by si měl přečíst každý, kdo má rád upíry, neboť bez této upírky by nevznikl ani Drácula.

Únik ze světa reality 7.0

6. října 2016 v 10:54 | Karamelka
Stává se mi, že když jdu na brigádu do knihkupectví, že odolám a nekoupím si žádnou knihu... ale nestává se mi to zase tak často, a tak když jsem tam byla dva dny po sobě, neodolala jsem. No a prostě jsem si odnesla hned knihy dvě!

Únik ze světa reality 6.9

3. října 2016 v 19:04 | Karamelka
Ve středu jsem zašla s kamarádkou do knihkupectví, neboť jsem potřebovala radu... nevěděla jsem, jakou knihu koupit babičce. Dlouho a rozvážně jsme vybíraly, ale nedokázaly jsme ani odolat my. Já si odnesla dvě knihy, kamarádka pouze jednu.

Únik ze světa reality 6.8

8. září 2016 v 16:25 | Karamelka
Druhého září jsem byla dát do knihkupectví potvrzení o studiu, abych tam mohla chodit i nadále na brigádu... no, ale neodešla jsem s prázdnou. Původně jsem chtěla jednu knihu, tu jsem opravdu chtěla, ale nakonec jsem si koupila i druhou knihu. A tak se moje knihovnička opět plní.

Únik ze světa reality 6.7

5. září 2016 v 15:20 | Karamelka
K narozeninám jsem od kamarádky dostala první díl a já si koupila k němu i třetí. Ano, třetí díl, neboť ho měli v Levných knihách, a tak jsem si ho vzala. Zatím se tuto sérii nechystám číst, protože toho mám více, a tak si na druhý díl počkám.
 
 

Reklama
Reklama